שלושה תרגילים לבטן עם גומיה

בסרטון הבא, תוכלי לראות שלושה תרגילים לבטן עם גומיה בשם "טרה-בנד". הפרזנטורית המדהימה בסרטון זוהי מאמנת הכושר החטובה "קטיה" שכן תוכלי לצפות בערוץ היטיוב שלה בעוד המון סרטוני כושר שווים במיוחד שהיא מדגימה.

מהי גומיית טרה-בנד (THERA-BAND)?

גומית הטרה-בנד זוהי גומיה פשוטה המגיעה בסוגים שונים של התנגדויות ובצבעים שונים. לאלו מכן שהיו בצבא, שימו לב כי הגומייה נראית כמו "חוסם עורקים". ניתן לבצע עם הגומייה עשרות עד מאות תרגילי כושר שונים, וכמו כן ניתן להבחין בה בשיעורי פילאטיס, שיעורי עיצוב, פיזיותרפיה ושיעורי גמישות.

שלושה תרגילים לבטן עם גומיה מסוג טרה-בנד (THERA-BAND)?

  1. Core Taps – לשם התרגיל הבא, עלייך לשכב על מזרן ולקשור את הגומיה סביב הרגליים באזור הברך שלך. ככל שתקשרי חזק מידי ככה תהיה לזה השפעה ישירה על קושי התרגיל. לאחר שהתמקמת, עליך להרים את הרגליים כלפי מעלה ולהוריד אותן תוך שאת משתמשת בכמה שפחות מומנטום ועזרה. זאת אומרת, נגיעה קלה עם האצבעות במזרון והופה עליה כלפי מעלה. תרגיל זה מחזק מאוד את הבטן התחתונה – ונחשב לרמה בינונית.
  2. Crunch Tap – תרגיל זה בנוי מ3 חלקים: כפיפה בטן, נגיעה ברגל ומנוחה. וכעת להסבר, את שוכבת על הגב כאשר הגומייה כרוכה לרגליך, רגל ימין עולה כלפי מעלה תוך שאת מבצעת כפיפת בטן, ואז רגל שמאל נוגעת ברגל ימין ואח"כ את יורדת למנוחה. שימי לב, בסרטון הוידאו שלפניך קטיה המאמנת מדגימה את התרגיל כאשר רגל ימין מובילה, אל תשכחי לבצע זאת גם עם הרגל השמאלית שלך. תרגיל זה הינו ברמת קושי גבוהה.
  3. Crossing Legs Abs – בתרגיל זה את יוצרת מעין "תנועת מספריים" עם הרגליך כאשר הן ישרות כלפי מעלה. ככל שתקפידי להוריד את הרגליים כלפי מטה, ככה התרגיל יהיה קשה ומרגש הרבה יותר. אם את סובלת מכאבי גב תחתון או קשה גבוהה מידי בגב, או שתוותרי על התרגיל או שתניחי את ידיך בזמן ביצוע התרגיל ואל תורידי את הרגליים למטה מידי.

אז בואי נסכם את מה שהיה לנו בכמה מילים, בסרטון הזה צפית בשלושה תרגילים לבטן עם גומיה ברמת כושר של בינונים עד למתקדמים. אנו ממליצות לנשים שהן מאומנות לנסות ולתרגל את התרגילים, ולא לבנות שרק התחילו לעשות כפיפות בטן.

»» הכתבה נכתבה ע"י אביבית הורנשטיין – מאמנת כושר אישית מרמת גן מצוות גו ליידי

צרי קשר

מאשרת קבלת חומר שיווקי מ Go Lady

כל הזכויות שמורות ©2012 גו ליידי - אתר כושר לנשים | מאמנת כושר אישית עד הבית ובפארק | שלום עליכם, תל אביב | תנאי שימוש |
Call Now Button