פילאטיס בהריון

רוצה לדעת פרטים על פילאטיס בהריון? מחפשת פרטים על פילאטיס לנשים בהריון? זקוקה לייעוץ וליווי של מאמנת כושר אישית מקצועית אשר תנחה ותוביל אותך בתהליך? חושבת על פעילות גופנית יעילה בתקופת ההריון?

אצלנו ב- Go Lady תמצאי מגוון מדריכות אשר מוכשרות לעשות אימוני פילאטיס לנשים הרות, ולא בעלות הסמכה גנרית שזהו פרט חשוב שעליך לשים דגש עליו. אימוני הפילאטיס שאנו יכולים להציע לך הינם פרטיים במתכונת אישית, המתקיימים בסלון הבית או בפארק אם תרצי.

פילאטיס בהריון

מזה פילאטיס בהריון?

 • שיטת אימון, אשר בנויה מסדרה של מספר תרגילים לחיזוק השרירים, שיפור הגמישות והכושר הגופני וכמובן עבודה על קואורדינציה.
 • אימון פילאטיס לנשים בהריון, יהיה שונה במהותו מאימון רגיל היות וקיימים דגשים מקצועיים אחרים, אשר יש ליישמם בפועל לטובת אי סיכון של האם והעובר.
 • שיטה זו מבוססת על נשימות, חיזוק שרירי הליבה (Core Muscles) והשרירים סביב הבטן וריצפת האגן. מטרת הפעילות הינה הגמשת השרירים והמפרקים, הארכת השרירים וחיזוקם וכמובן תרגול הכנה ללידה.
 • מי שהגה את השיטה זו נקרא "ג'וזף פילאטיס". כל התורה מאחורי השיטה הינה לאמן את גופנו במינימום מאמצים, ללא פציעות מיותרות על ידי ביצוע תרגילים מדורגים התורמים ליציבה של הגוף ולשיפור טווחי התנועה במפרקים.

מהם היתרונות של פילאטיס בהריון?

 • שיפור היציבה  כלומר תרגילים המסייעים בחיזוק הגב, שרירי הבטן וקרקעית האגן המקלים על ההריון. הרציונל בחיזוקם: במהלך הלידה הגב מתחיל להיות כפוף בשל צניחת הרחם ושינויו
 • שליטה על הסוגרים והווסתים – במהלך ההריון נוצרת היחלשות באזור של קרקעית האגן, כלומר קיים רפיון שרירי באזור. בשל כך קיימת תופעה של בריחת שתן מידי פעם – אשר זוהי תופעה לא מלבבת במיוחד. ביצוע תרגילים בצורה עצמאית או לצידה של מאמנת כושר אישית מוסמכת, יעזרו לך לחזק את השרירים ולמנוע את התופעה הזאת
 • תרגול נשימתי – כאמור בזמן הריון, כחלק מהתהליכים הפיזיולוגיים אשר גופך עובר נוצר קוצר נשימה במהלך החודשים האחרונים להריון בשל התרחבות הרחם והקושי של הסרעפת בשאיפת אוויר. בנוסף לדברים הנהדרים שמציע הפילאטיס לנשים הרות, הוא גם עובד על תרגילי נשימה החשובים למהלך הלידה ויכול מאוד לעזור לנשים שחוו קשיי נשימה בהריון.

עשי ואל תעשי בזמן פילאטיס בהריון

 1. הימנעי מלחזק בצורה דרמטית שת שרירי המקרבים
 2. תהיי קשובה לגופך ותבצעי תרגילים בצורה עדינה ומבוקרת
 3. אל תאמצי את עצמך יתר על המידה- הגוף שלך עובד קשה מספיק
 4. תחזקי את שרירי הגב, הבטן, רצפת האגן והרגליים כהכנה לתהליך הלידה
 5. השתדלי לא לבצע תנועות מהירות וחדות העלולות להזיק לבריאותך ולעוברך
 6. הימנעי מלשכב על הגב במטרה להימנע מלהפעיל לחץ על וריד הנבוב המספק חמצן לעובר
 7. תבצעי מתיחות בצורה מבוקרת ומתונה משום שרקמות החיבור שלך רגישות ועלולות להיפצע

לסיכום, פילאטיס לנשים הרות נחשב לפעילות גופנית מומלצת כחלק מהמגוון הרחב של פעילויות ספורט בהריון. קיימות המון אלטרנטיבות של אימוני פילאטיס אישי אחת על אחת או אימונים בקבוצות קטנות.

צרי קשר

מאשרת קבלת חומר שיווקי מ Go Lady

כל הזכויות שמורות ©2012 גו ליידי - אתר כושר לנשים | מאמנת כושר אישית עד הבית ובפארק | שלום עליכם, תל אביב | תנאי שימוש |
Call Now Button