בחורה חטובה

מאמנת כושר אישית בתל אביב

מחפשת מאמנת כושר אישית בתל אביב? ממש מתחשק לך להתחיל באימונים אישיים? כל החברות שלך כבר מתאמנות? רוצה לראות תוצאות מהירות?

אצלנו ב- Go Lady אימון כושר אישי לנשים, אנו מבטיחים שתזכי ליהנות מיחס אישי ושירות מעולה על מנת שתהיי מרוצה ותגיעי לתוצאות הרצויות. אז למה את מחכה, אנו מזמינות אותך להשאיר פרטים.

מאמנת כושר אישית בתל אביב

מהם היתרונות עם מאמנת כושר אישית?

הסמכות ספציפיות – אם למשל את בהריון, את חייבת מדריכת כושר אישית אשר עברה הסמכה רלוונטית ותדע להנחות אותך על הצד הטוב ביותר, במטרה להשיג את המטרה ולמנוע סיכונים וסיבוכים מיותרים. עליך לקחת בחשבון את בחירת המאמנת האישית תוך הנחה כי המאמנת בעלת ידע וכלים מקצועיים לצד מיומנות לעבודה עם נשים בהריון.

עמידה ביעדים – האימונים מתקיימים לפי סרגל מאמצים מדורג וכמובן עם יעדים שנקבעים מראש בינך לבין המאמנת שלך. לדוגמא: יש לקוחה שרוצה להוריד את הבטן, יש שרוצה לרדת במשקל ואחרת שרוצה לשמור על כושר. הצבת היעדים, תגרום לך לתחרות עצמית עם עצמך ואת תראי שאת תעשי הכול כדי להצליח.

אימון כושר אישי בתל אביב

יעילות זמנים – אימון אורך בממוצע כשעה שלמה, כאשר במהלך האימון מבצעים עבודה אירובית אשר מעלה את הדופק כמו ריצה או קיקבוקסינג, ומשלבים זאת עם תרגילי בטן ותרגילי כוח בעזרת רצועות TRX  או משקולות. כל דקה באימון מנוצלת בחכמה ובצורה מושכלת, ככה ש- 60 דקות זה המון זמן בהנחה ויודעים לנצל זאת בתבונה.

חיסכון בכסף – התשלום הוא כנגד האימונים שעשית, משמע אם לא התאמנת לא שילמת. להבדיל ממסגרות כושר כאלה ואחרות אשר מחייבות אותך לתקופה ארוכה וכמובן נותנות לך קנסות יציאה על אי עמידה בהתחייבויות. רוצה לחסוך כסף לטווח הארוך, תשקלי אימונים אישיים כאלטרנטיבה.

גיוון בתרגילים – בכל אימון את תיווכחי לראות כי התרגילים הינם משתנים ודינמיים בהתאם לרמה שלך. זאת אומרת, ככל שתלכי ותשתפרי והכושר שלך יתחזק המאמנת תאתגר אותך בתרגילים מורכבים יותר. יש שפע של ציוד מגוון וצבעוני שאיתו מגיעה המאמנת, את צריכה לדאוג להגיע בזמן למקום שנקבע והיא תדאג להוציא ממך את השאר.

מאמנת כושר אישית בתל אביב

מקומות לאימון עם מאמנת כושר אישית בתל אביב

בפארק הירקון בתל אביב – המקום הכי ספורטיבי ושוקק בריאות בישראל. מדובר בפארק עצום בגודלו עם המון מתקנים, שטחים ירוקים, מסלולי הליכה, חניה מסודרת ובתי קפה. נחשב לאזור מאוד פופולרי אצל כל מדריכת כושר אישית בתל אביב

חוף מציצים – מדובר בחוף מסודר ומטופח, עם שפע של אטרקציות ספורטיביות בחוף וכמובן מסעדה נהדרת על הים. אם בא לך לשנות אווירה ואת לא מפחדת להתלכלך במעט חול, זוהי אופציה נהדרת היכולה להיות נהדרת עבורך.

גן מאיר – אם פארק הירקון וחוף מציצים לא נוחים לך מבחינת הגעה, ואת גרה באזור של הסנטר זוהי אופציה מושלמת עבורך. הפארק כולל: אזורים מהממים לעשות בהם אימוני כושר, ברזיות מי שתיה, גינת כלבים חביבה, בריכת פרחי מים, בית קפה ואת המרכז הגאה כמובן.

צוות Go Lady יתאים לך את המאמנת הטובה ביותר אשר תגיע עד אלייך ותדע להוציא ממך את המקסימום תוך כדי חיוך והנאה. בהצלחה,