אם את מגדירה את עצמך ברמת כושר גבוהה, אז האימון המשוגע הזה נועד בשבילך! האימון כולל 6 תרגילים למספר קבוצות שרירים בגוף, עם דגש על הרגליים והישבן.

הדבר הבולט ביותר באימון, הוא שהאימון נחשב לאימון HIT (אימון בדופק ובמאמץ גבוה) בהגדרתו, כלומר בכל מהלך האימון יהיה עליך להעלות את הדופק, להורידו ואז שוב להעלותו. אימון היט ידוע כאימון חזק, מאתגר, קורע ושורף המון קלוריות.

 

חשוב מאוד!

עליך לשים לב, לא לעשות דברים כנגד היכולות הפיזיות-גופניות שלך, כלומר לא לעשות דברים שאינך יכולה היכולים לסכן אותך. התרגילים הללו לא מומלצים לנשים הסובלות מלחץ דם גבוה\ נמוך, סחרחורות, מיגרנות, כאבי ראש, בעיות נשימתיות ולנשים שלא בכושר בכלל.

האימון מתאים לנשים מאומנות בעלות רמת כושר גבוהה, אשר עשו אימונים דומים\זהים בעבר וכי הן מכירות את ההרגשה של האימונים המאתגרים הללו והן יכולות לעמוד בתנאים המאתגרים הללו.

אם ברצונך לקבוע שיעור הכרות במחיר של 100 שקלים בלבד יחד עם מאמנת כושר אישית מוסמכת ומקצועית עם תעודות שתנחה אותך בצורה נכונה ומדורגת, את מוזמנת להשאיר לנו את הפרטים שלך באתר שלנו ואנו נחזור אליך בהקדם.

שתי נשים מתאמנות בחוץ
שתי נשים מתאמנות בחוץ

אימון כושר בדופק גבוה

איך בנוי האימון?

6 תרגילים, מספר חזרות בהתאם ליכולת שלך, כל התרגילים כנגד ספסל.

 

קפיצות על ספסל

עליך לקפוץ עליו בצורה מאוד זהירה, ולאחר מכן לרדת ממנו אל הרצפה. הרעיון של התרגיל הוא בעצם להעלות את הדופק, לשפר את מחזור הדם, לשרוף על הדרך קלוריות ולעצב לך את הרגליים והישבנון.

 

טרייספס

תרגיל מהמם וסופר מוש לחיזוק היד האחורית ("המלח פלפל"). עלייך לבצע את התרגיל בצורה שכפות הידיים מונחות על הספסל, מרפקיים יחסית סגורים ככל הניתן, ובנוגע לרגליים שלך תנסי עם רגליים כפופת או שהן ישרות ונעולות (מגביר את הקושי בתרגיל).

 

נגיעות רגליים

תרגיל זה מקפיץ את הדופק, שכן כל רעיונו של האימון הזה, הוא "לשחק" עם הדופק, כלומר כל כמה זמן לעלות אותו למעלה ואז להוריד אותו בחזרה. ואם לדבר על התרגיל הספציפי הזה, הוא חתיכת ממזר שניראה קליל אבל בסיום ה-30 חזרות את תרגישי היטב את החום בגוף, את הדם זורם בעורקיך, וכמובן את הסומק שיהיה לך בלחיים.

 

שכיבות סמיכה בשיפוע שלילי

תרגיל קשוח המעלה את הדופק, מפעיל את שרירי הבטן ומחזק את שרירי בית החזה והזרועות. הקושי המתווסף לתרגיל הקלאסי, הוא עצם העובדה שאת נמצאת בשיפוע שלילי (רגליים על הספסל והידיים על הדשא).

 

סקאווט בולגרי

השם לרגע יישמע לך מוזר, אבל תאמיני לנו גם לנו (: אין קשר לגנים הבולגריים או המזרח אירופאים, פשוט ככה החליטו שזהו השם לתרגיל. הרעיון הוא להניח רגל אחת על הספסל (כאשר הפנים של הרגל נשענת על הספסל), בעוד שהרגל השניה מונחת על הדשא, ועליך לרדת כלפי מטה ולעלות. תרגיל מאתגר לשרירי הישבן, הירך האחורית והרגליים בכלל.

 

תרגיל אחרון

חוזרים שוב לקפיצות, הפעם פחות קפיצות כי סביר להניח שהגוף שלך התעייף מאוד מהתרגילים שביצעת, עד כה.

ייעוץ טלפוני חינם

מתן מענה מהיר ומקצועי ביותר

אימון ניסיון בלי התחייבות

אימון הכרות במחיר של 150 שקל בלבד

דברו איתיוואטסאפ