תוכן עניינים

סרטון הכושר הבא מוקדש כולו לשרירי הבטן שלך. זהו אימון בטן עם TRX שיעזור לך לחטב את הקוביות שלך. את התרגילים מדגימה דוגמנית ספרדיה לוהטת. מקוות שתהני,

אימון בטן עם TRX

  • פלאנק עם רצועות TRX – עליך להכניס את רגליך לרצועות (באזור הספציפי לרגליים), בזמן שאת נכנסת לפוזיצית פלאנק. הדגשים לתרגיל זה: גב ישר, ישבן מורם, שררי בטן מכווצים, הישענות על האמות, ולהחזיק את עצמך כמה שניות כשאת באוויר.

 

  • תרגיל בטן תחתונה – המשך של התרגיל שביצעת קודם, בעוד שכעת עלייך לקרב את הברכיים לכיוון הפופיק. הדגשים לתרגיל הזה: תביאי את הברך כמה שיותר קרוב לפופיק, תשמרי על ידיים ישרות והקפידי להוציא אוויר בכל פעם שאת מקרבת את הברך.

 

  • תרגיל בטן אופניים – בתרגיל זה עליך לקרב את הברך אל הפופיק, כאשר הרעיון הוא להחליף בין הברכיים של הזמן ממש כמו שאת מדוושת באופניים. הדגשים שלנו לתרגיל: תשמרי על גב זקוף, בטן אסופה, תשמרי על שיווי משקל, ותבצעי זאת לאט ובזהירות.

 

  • קירוב ברכיים ברוטציה – עליך להביא את הברכיים לכיוון המרפקים, כאשר את מבצעת רוטציה (מעין חצי סיבוב) של האגן בכל תנועה. דגשים לתרגיל: עליך להקפיד ולהתרכז בשרירי הבטן בזמן התרגיל, להקפיד על רוטציה מושלמת ולהקפיד על הוצאת אוויר במאמץ. תרגיל מושלם אשר מפעיל שרירי בטן אלכסוניים (External Oblique).

 

  • תרגיל נוסף לבטן תחתונה (פייק) – כאשר הידיים ישרות ואת באוויר עליך לבצע הרמה של הישבן כלפי מעלה עד לגובה מקסימלי שאת יכולה ולהוריד אותה למטה בעדינות. הדגשים לתרגיל : לשמור על שרירי בטן מכווצים, להרים את הישבן ככל הניתן, לשמור על גב ישר ולא ליצור קשת בגב.

 

  • שרירי בטן אלכסוניים בעמידה – עליך לעבור לעמידה כשרגלייך מוצלבות ושאת אוחזת ברצועות עם אחת הידיים שנוח לך והיד הנוספת מונחת על גבי המותן (לאחר מכן תקפידי לעבוד על הצד השני). לאחר מכן, תבצעי מעין הורדת אגן ברוטציה כלפי מטה ותעלי אותו בחזרה.

האם אימון TRX תורם לחיטוב הבטן?

  • רצועות TRX הן בסה"כ אביזר כושר, אשר בהחלט יכול לעזור לך לחזק את שרירי הבטן. אבל התוצר שנקרא "חיטוב" לא מגיע רק מכפיפות בטן עם רצועות, אלא דורש עזרים נוספים כמו: גנטיקה טובה מלידה, תזונה נכונה, ופעילות אירובית במטרה להגביר את הדופק ולשרוף קלוריות.

 

  • שיתוף פעולה בין כל הפעולות האלו יכול מאוד להוביל לחיטוב (היחס בין אחוזי השומן שיש בגוף שלך לבין השרירים). כלומר, אחוזי שומן נמוכים יעניקו מראה ברור יותר שלך השרירים בגופך ובין היתר של שרירי הבטן.

 

  • לסיכום, אם ברצונך להשיג בטן חטובה לא מספיק שתעשי אימון עם הרצועות בלבד, אלא עליך להקפיד ולעשות דברים נוספים.

כתבות נוספות מומלצות

רצועות TRX תלויות על עץ

איך תולים TRX בצורה בטיחותית?

הכתבה הבאה, מיועדת לנשים אשר לא יודעת כיצד עליהן לתלות TRX על הדלת בבית או בחוץ. לכתבה מצורפים מספר סרטונים אשר יקלו עליך במשימה של תליית TRX. את מוזמנת לקרוא את הדברים הכתובים וליהנות מהמידע המקצועי.

תקראי עוד »
בחורה בלונדינית מחזיקה TRX

אימון TRX לבית

בכתבה הבאה, תוכלי למצוא אימון TRX שלם בן 10 תרגילים בינוניים ומעלה שאותם תוכלי לעשות בכוחות עצמך בבית. לכל תרגיל, הצמדנו את ההסברים והדגשים המקצועיים הנחוצים לביצוע תקין ונכון של התרגיל. אם בכל זאת יש לך שאלות, תשאלי אותנו אהובה

תקראי עוד »
אימון בטן על רצועות TRX

אימון TRX שאלות ותשובות מקיפות

כתבה סופר מפורטת ומדויקת, בה את מוזמנת לקרוא מקבץ שאלות ותשובות לגבי אימון TRX וכל מה שרצית לדעת על הרצועות הנפלאות האלו. השתדלנו לגעת מהפרטים הכי קטנים ועד לפרטים הגדולים. אנו מקוות שתהיה לך קריאה מהנה ותשכילי מכך

תקראי עוד »
בחורה נאה עם ידיים מעוצבות

תרגילי TRX לידיים מעוצבות

בסרטון זה, תמצאי מספר תרגילים עבור אימון ידיים עם רצועות TRX. התרגילים מחולקים לשניים: תרגילים לחיזוק היד האחורית ותרגילים לעיצוב היד הקדמית. ישנם קטעי וידאו ותרגום לשפה העברית,.

תקראי עוד »