תוכן עניינים

הכתבה הבאה, תעזור לך עם המשימה של תליית TRX וזאת על ידי מתן דוגמאות מוחשיות של סרטוני וידאו, בהם תוכלי לצפות בתליית רצועות בזמן אמת.

הדגשים משתנים בין תליית רצועות בבית לבחוץ, וזאת משום שבבית לרוב תולים את הרצועות על הדלת או עם וו תליה ל- trx ואילו בחוץ זה מעט שונה (כי אין דלת).

תליית TRX על הדלת

 • תוציאי את הרצועות מהערכה שלהן יחד עם המתלה לדלת

 

 • את הרצועה הצהובה עם התפרים והשאקל מתכת הניחי בצד (לא לשימוש על הדלת)

 

 • תיקחי את התופסן לדלת (המלבן השחור העטוף מבד וחומר ספוגי קשיח)

 

 • תיתלי את התופסן מאחורי הדלת ובצד הכי קרוב לציר שלה (כדי למנוע תזוזה)

 

 • תחברי את הרצועה לאותה לולאה של התופסן דלת בעזרת השאקל השחור

 

 • תדאגי לבצע נעילה של הדלת בעזרת מפתח ואם קיימת נעילה עליונה השתמשי בה

 

 • תוודאי שהדלת אכן נעולה וכי הרצועות מוחזקות היטב ולא זזות

 

 • תתאימי את הרצועות לצרכים שלך ולתרגיל אותו את מתכוונת לעשות

 

 • תצאי לדרך עם אימון מרתק וסוחף בבית שלך ואל תגזימי כמובן

תליית TRX בחוץ

 • תלכי לאזור המתקנים הציבוריים בחוץ וחפשי שמה את המתח (מעין מוט גבוה)

 

 • כשמצאת את המוט הישר, תתלי עליו את הרצועה הצהובה עם התפרים

 

 • אם את מתקשה מלהגיע למוט, תעזרי באחד מעוברי אורח הנמצאים לידך

 

 • תחברי את השאקל לאחד התפרים הפנויים מה שניראה לך הכי מתאים עבורך

 

 • הרעיון הוא לתלות את הרצועות מספיק גבוה לשם עבודה נכונה לאחר מכן

 

 • תבדקי שזה יושב טוב, יציב ולא מסתובב לך ואז התחילי באימון חלומי

אביזרים נוספים עבור תליית TRX

X Mount = וו תליה ל trx

צלחת העשויה ממתכת איכותית המאפשרת תליית TRX לתקרה בעזרת 2 ברגים בלבד. פתרון מצוין לנשים אשר רוצות לתלות רצועות בבית על התקרה או על הקיר ויש להן מקום לכך או בסטודיו שלהן. ניתן לרכוש אצל רשת "GO ACTIVE" או אצל ספקים מורשים אחרים.

מתלה ל- TRX לסטודיו

מדובר במתלה גדול מאוד אשר עשוי ממתכת מאוד חזקה. בדר"כ נמצא במקום די קבוע בסטודיו כי לא מזיזים אותו. מאפשר לתלות עליו מספר רב של רצועות, עבור כמות גדולה של מתאמנים. ניתן להזמין בהזמנה אישית ישירות מהיבואן או לשאול אצל רתח ברזל.

מתלה TRX ציבורי

לשימוש הרחב של הציבור ומתאים לכל מי שרוצה להתאמן בחוץ . ניתן להבחין במספר כלובים כאלו הפזורים ברחבי הארץ: בפארק הירקון בתל אביב, בפארק שבעת הכוכבים בהרצליה, ובגינות מרכזיות ברחבי פתח תקווה (סביר להניח כי קיימים אזורים נוספים בארץ עליך לבדוק זאת מול העירייה שלך).

סוגים שונים של אימון TRX

אימון TRX בבית

דוגמא נהדרת לאימון ביתי שתוכלי לתרגל בעצמך. משך האימון הוא 30 דקות, ובמהלך האימון את תעבדי על כל השרירים בגוף. ממליצות לך לנוח כשצריך ולעבוד בהתאם לקצב וליכולות שלך, כי האישה בסרטון מאוד בכושר ומאומנת.

אימון TRX למתחילים

מדובר בתרגילים ברמה בסיסית מאוד, אותן ניתן לתרגל לבד. התרגילים עובדים על הרגליים והידיים בסה"כ 5 תרגילים די פשוטים. כמובן שאם קל לך? תוכלי לעשות יותר חזרות בכל תרגיל.

תרגילי TRX לבטן

כל התרגילים על הריצפה אז כדאי שתביאי איתך מזרן. עליך לכוונן את הרצועות שתהיינה קצת מתחת לברך שלך. ישנם תרגילים קלים וכאלו שהם קצת קשים יותר. תעשי כמה תרגילים שאת יכולה, ותיקחי בחשבון כי שרירי הבטן שלך יהיו תפוסים כניראה למחרת. 

שאלות ותשובות על תליית רצועות

איך תולים TRX על הדלת?

ניתן לתלות את הרצועות בעזרת תופסן דלת מיוחד, אשר מגיע בערכה. בנוסף, חשוב לאבטח את הדלת על ידי נעילת וו עליון, ונעילה נוספת עם המפתח. וזאת במטרה למנוע מצב שזה משתחרר או שהדלת תיפתח פתאום.

האם אפשר לתלות TRX על כל דלת?

העדיפות תהיה תמיד לדלת חזקה ומסיבית למשל: דלת פלדלת, עץ פנדור, מתכת. אם אפילו תוכלו לתלות את הרצועות בכיוון ההפוך לפתיחת הדלת, זה מושלם מבחינה בטיחותית. אם הדלת נפתחת פנימה, תיתלו מבחוץ ולא מבפנים.

האם ניתן לתלות רצועות בכל מקום?

ניתן כמעט בכל מקום למשל: דלת, מתקן ייעודי, שער כדורגל, פרגולת עץ בחוף הים ובחצר הבית. ממה עדיף להימנע? עמודי חשמל (מפני סכנת התחשמלות), תליה על עץ (זה הורס את העץ והרי אנחנו בעד לשמור על הסביבה) וכל מה שמסכן אתכם.

האם זה אפשרי תליית TRX לתקרה?

בטח שכן! תוכלו לרכוש בנפרד וו תליה מיוחד שעושה את העבודה בצורה מצוינת. מדובר בעבודת קידוח קלה של 2 עד 4 ברגים, וזה יהיה מאוד יציב ויחזיק אתכם בצורה טובה.

כתבות נוספות מומלצות

בחורה בלונדינית מחזיקה TRX

אימון TRX לבית

בכתבה הבאה, תוכלי למצוא אימון TRX שלם בן 10 תרגילים בינוניים ומעלה שאותם תוכלי לעשות בכוחות עצמך בבית. לכל תרגיל, הצמדנו את ההסברים והדגשים המקצועיים הנחוצים לביצוע תקין ונכון של התרגיל. אם בכל זאת יש לך שאלות, תשאלי אותנו אהובה

תקראי עוד »
בטן חטובה של אישה בכושר

תרגילי TRX לבטן

בואו לראות חמישה תרגילים מעניינים לשרירי הבטן אותם תוכלו לתרגל בעזרת רצועות TRX. אם אין לכם עדיין רצועות? אתם מוזמנת לרכוש. בכל מקרה אלו תרגילים מצוינים לחיזוק הבטן.

תקראי עוד »
בחורה נאה עם ידיים מעוצבות

תרגילי TRX לידיים מעוצבות

בסרטון זה, תמצאי מספר תרגילים עבור אימון ידיים עם רצועות TRX. התרגילים מחולקים לשניים: תרגילים לחיזוק היד האחורית ותרגילים לעיצוב היד הקדמית. ישנם קטעי וידאו ותרגום לשפה העברית,.

תקראי עוד »
אימון בטן על רצועות TRX

אימון TRX שאלות ותשובות מקיפות

כתבה סופר מפורטת ומדויקת, בה את מוזמנת לקרוא מקבץ שאלות ותשובות לגבי אימון TRX וכל מה שרצית לדעת על הרצועות הנפלאות האלו. השתדלנו לגעת מהפרטים הכי קטנים ועד לפרטים הגדולים. אנו מקוות שתהיה לך קריאה מהנה ותשכילי מכך

תקראי עוד »