בסרטון הבא שלפניך תמצאי מגוון תרגילי כושר לעיצוב הרגליים והבטן עם כדור פיטבול, אותם תוכלי לעשות בקלות וללא כל מאמץ. עלייך להקדיש לכך 5 דקות בלבד, למשך 3 פעמים בשבוע ואת בדרך הנכונה להשיג רגליים חטובות ובטן מהממת.

הפרזטורית בסרטון זוהי פמלה המאמנת המהממת, שאנו בטוחות כי תיתקלי בה כאן בהמשך ואם לא, אנו ממליצות לך לעקוב אחריה ביוטיוב ובאינסטוש שמה תוכלו ללמוד ממנה המון דברים שווים על כושר ולייפסטייל והשילוב בין השניים.

7 תרגילי כושר לרגליים ובטן עם כדור

  1. קירוב ברכיים לחזה בשילוב פייק עם פיטבול – הניחי את כפות הרגליים על כדור הפיטבול ואת הידיים על המזרון בצורה שתגרום לך להרגיש יציבה. לאחר מכן, קרבי את הברכיים לכיוון החזה ולטובת הפייק במצב שרגלייך ישרות הרימי את הישבן כלפי מעלה. תרגיל מעולה המעצב את שרירי הבטן ונחשב לתרגיל ברמה גבוהה.
  2. העברת כדור הפיטבול מהרגליים לידיים בצורת V – כשאת שוכבת על הגב על המזרון, הרימי את הרגלים כלפי מעלה כאשר כדור הפיטבול מונח ביניהן ותדאגי להעביר את הכדור מהידיים לרגליים ממש כמו צורה של האות V, וכמו שמאמנת הכושר מדגימה בסרטון המופלא.
  3. הרמות רגליים כלפי מעלה עם FITBALL – שכבי על הגב כאשר ה- FITBALL בין הרגליים ואז הורידי והרימי את רגליך כלפי מעלה. תרגיל מצוין שעובד על שרירי הבטן התחתונה, אבל אם הינך סובלת מגב חלש אז עלייך להניח את הידיים מתחת לגב כדי למנוע את הקשת הגבוהה.
  4. לחיצת ישבן ורגליים בעזרת פיטבול – תעברי לשכיבה על הבטן תוך כדי שאת אוחזת בכדור, ואז הרימי בדחיפה את הרגליים לכיוון מעלה. תרגיל זה תורם לעיצוב הרגליים, חיטוב הישבן וחיזוק גב תחתון. שימי לב, מאמנת הכושר בסרטון מציגה את התרגיל פעם אחת עם רגליים כפופות ופעם אחרת עם ישרות. אנו בנות גו ליידי ממליצות לך להתמיד בו, כי הוא מהמם.
  5. גלגול והרמות ישבן עם הכדור – כשאת עדיין שוכבת על הגב והרגליים מונחות על הכדור, תדאגי לבצע גלגול של הכדור אלייך לכיוון בית החזה כאשר את שומרת על הישבן מורם. תנסי לבצע ביצוע זהה למאמנת המהממת שמדגימה את התרגילים בסרטון הוידאו.
  6. גשר על הכדור עם שתי רגליים – תניחי את רגלייך על הכדור ואז תדחפי עם כפות רגליך את משקל גופך כלפי מעלה במטרה שיהשבן שלך יעלה וירד. התרגיל עובד על שרירי הרגליים האחוריות ותורם לחיטוב הישבן.
  7. בעיטות ישבן כלפי מעלה על הכדור – הניחי את הרגליים על הכדור ואת הידיים על המזרון, וכל פעם ברחי רגל אחרת ותבצעי מעין בעיטות של הרגל כלפי מעלה וזה יתרום לעבודה של הישבן.

כתבות נוספות מומלצות

בחורה מדגימה שפגאט

21 תרגילים לחיזוק הירך הפנימית

את מוזמנת להיכנס לסרטונים הבאים ולצפות במגוון תרגילים לירך פנימית, אשר יקדמו אותך צעד נוסף אל עבר החלום שלך שהוא חיטוב ירכיים. בנוסף לתרגילים, יהיה עליך לאכול בריא, להקפיד על שגרת אימונים מסודרת ולקוות שזה יצליח לך.

תקראי עוד »
בטן חטובה של אישה בכושר

תרגילי TRX לבטן

בואו לראות חמישה תרגילים מעניינים לשרירי הבטן אותם תוכלו לתרגל בעזרת רצועות TRX. אם אין לכם עדיין רצועות? אתם מוזמנת לרכוש. בכל מקרה אלו תרגילים מצוינים לחיזוק הבטן.

תקראי עוד »
ישבן חטוב ומעוצב

חיטוב ישבן

אם גם את מתה להיפטר מהצלוליטיס, ואת רוצה ישבן חטוב. הסרטון הבא יכול להתאים לך. בסרטון תמצאי 5 תרגילים לטוסיק מעוצב בלי הרבה מאמץ, כמובן שאנו מקוות שתתמידי לאורך זמן. מקוות שתהיי חטובה במהרה.

תקראי עוד »