תוכן עניינים

את מחפשת לעשות אימונים אישיים עם מאמנת כושר אישית בבאר שבע? ובכן אל תמשיכי לחפש, תעצרי כאן ובואי לאימון עם המאמנות של גו ליידי עוד היום.

לפני שאת משאירה פרטים, קחי בחשבון שיהיה עליך להשקיע זמן וכסף לטובת התהליך הנפלא הזה. אנו דוגלות באורח חיים בריא ובהקניית כלים אשר ישרתו אותך בהמשך הדרך שלך לאחר מכן.

היכן ניתן לעשות אימונים אישיים בבאר שבע?

  • בחרנו להתמקד בפארקים פופולריים – כתבנו לך כאן רק רשימה קצרה של חלק מהמקומות הציבוריים שבהם שווה לעשות פעילות גופנית. כמובן שיש עוד הרבה גינות ציבוריות ומקומות מהממים אחרים.

 

  • פארק ב"ש – פארק חביב עם מזרקות לילדים ומתקנים ציבוריים בהם תוכלי להשתמש ולהתאמן. הפארקים האחרים שציינו למעלה הרבה יותר גדולים ומאובזרים, ואילו פארק זה חביב למדי.

 

  • פארק הילדים – פארק מופלא הכולל שבילי אופנים, אגם יפייפה, שבילים להליכה, מתקנים מדהימים לילדים, אזורים נגישים ועוד אטרקציות נהדרות. אם את תושבת באר שבע ואת גרה קרוב לפארק תשקלי בחיוב להתאמן שם מידי פעם.

 

  • פארק מרמלדה – הפארק כולו מוקדש לפעילות ספורטיבית וכולל: מתקני ספורט ציבוריים לפי דרגות קושי, מסלולי רכיבה וריצה נוחים ונגישים, אזור לגלגיליות ועוד מלא דברים שווים.

 

  • פארק נחל – פארק מדהים בגודל של 5 אלף דונם לפחות, כולל אמפיתאטרון ענק, שטחים ענקיים הניתן לנוח או להתאמן בהם, מתקני שעשועים ושבילים אטרקטיביים בהם ניתן לצעוד ולרוץ.

אילו אימונים אישיים אתם עושים?

  • ספורט בהריון – תוכלי לעשות אימונים עם מאמנת מוסמכת ובכפוף לאישור רפואי בתוקף. האימונים הם נעשים לפי הטרימסטר בו את נמצאת, אתן תעבדו יחד על הדברים שבאמת חשובים ונחוצים לטובת הלידה, תחזקו את הגוף בדיוק בנקודות החשובות וכמובן תעשו תרגילים מותאמים להריוניות.

 

  • אימונים לנשים אחרי לידה – מיועד לנשים אשר ילדו לא מזמן ורשאיות לחזור לאימונים סדירים. בדרך כלל זה לוקח 3 שבועות לפחות, כאשר ישנם מקרים שצריך להמתין בהם קצת יותר. האימונים כוללים עבודה לשריפת קלוריות, עבודה חזקה על שרירי הבטן הרפויים, חיזוק הכתפיים והיציבה וכמובן טיפים לתזונה נכונה.

 

  • אימוני TRX – זה האימון עם הרצועות המפורסמות, בו את מרימה את הגוף שלך בכל מיני אפשרויות. אפשר לעבוד עם הTRX על כל השרירים בגוף, וכמובן אפשר לשלב גם אימון אירובי אשר מגביר את דופק הלב עם הרצועות. מטרת האימון היא לחזק לך את השרירים, לעצב לך את הגוף, וכמובן לתרום לירידה במשקל.

 

  • אימוני קיקבוקס – מדובר באימונים בהם שריפת הקלוריות היא פשוט מטורפת בפרק זמן קצר. אלו אימונים עצימים וחזקים מאוד, ככה שאם את לא הכי בכושר, אנו ממליצות לך כן לעשות קיקבוקסינג אבל בקטנה ולא כל האימון עצמו. אפשר כמובן לשלב את האימון הזה יחד עם תרגילי עיצוב לתוצאות מקסימליות. זה דורש מעט טכניקה ממך ולא מעבר.
כתבות נוספות מומלצות
בחורה בכושר מתאמנת ליד הנהר
כמה עולה אימון אישי?

בכתבה זו, ניסינו להסביר במספר מילים כמה עולה מאמנת כושר אישית בישראל. אם ברצונך לדעת האם המחיר עבור מאמנת פרטית עומד בתקציב הכלכלי שלך, תקראי את הכתבה. קחי בחשבון שכחלק מהעלות את זוכה למעקב צמוד וכמובן זוכה למספר יתרונות.

תקראי עוד »
בחורה חטובה שוכבת על הבטן
מאמנת כושר לנערות

בואי תקראי על אימוני כושר לנערות בין אם זה עבור הבת שלך או לעצמך. בכתבה הבאה, תוכלי לקרוא על המטרות והתרומות של פעילות גופנית לנערות בהיבט הפיזי, הנפשי והחברתי ולצפות בסרטון לדוגמא על אימון שכזה

תקראי עוד »
בחורה ספורטיבית מביטה מהמרפסת
מאמנת כושר אישית עד הבית

בכתבה הבאה, תמצאי מידע רב בנוגע לאימוני כושר בבית עם מאמנת כושר אישית. בין הדברים הכתובים תמצאי: עלויות ומחירים לאימונים בבית, רשימת יתרונות לאימונים בבית, דוגמאות לפעילויות גופניות שונות אותם תוכלי לתרגל בבית שלך.

תקראי עוד »
מאמנת כושר לילדים
מאמנת כושר לילדים

הכתבה הבאה, מתארת את כל הקשור במאמנת כושר פרטית לילדים. כלומר, מנינו עבורך את כל היתרונות שייצאו לילדיך מאימונים אישיים, נתנו מספר דוגמאות לכך ובנוסף צירפנו סרטון וידאו הממחיש את צורת האימון שאנו בגו ליידי מציעות.

תקראי עוד »