תוכן עניינים

אימונים לנשים בהריון עם מאמנת מוסמכת מבית גו ליידי, זהו הפתרון המושלם לנשים שרוצות לחזור לכושר וחוששות מאוד מלעשות אימונים בהריון בעצמן.

את מוכרחה להתייעץ עם הרופא המטפל שלך טרם התחלת לעשות אימונים וזאת מהסיבה כי במקרים מסוימים מוצאים מומים, בעיות לבביות, בעיות נשימה ועוד כמה דברים לא עלינו שאת מוכרחה להתייחס אליהם ברצינות. ואם הרופא ייקבע שאת  לא כשירה לפעילות גופנית עליך להמתין עם זה.

אימונים לנשים בהריון עם מאמנת

  • האימונים הם לפי הטרימסטר – כל אימון נבנה בהתאם לצרכים ולמטרות שלך, וכמובן בהתאם לשליש בו את נמצאת. קיים שוני מבחינת תרגילים, עומסים, מנחים של הגוף, קצב הלב והמטרה שלנו היא להתאים בדיוק את האימון בשבילך.

 

  • חיזוק רצפת האגן – אתן תעבדו יחד על כל אותם שרירים פנימיים, תלמדי כיצד לכווץ, להרפות, לנשום בצורה נכונה. את התרגילים ניתן לעשות עם כדור פיזיו, טבעת פילאטיס, גומיות וכנגד משקל גוף.

 

  • אימון משקולות – אתן תעשו אימון משקולות לכל השרירים בגוף, בהתאם ליכולות שלך ולשבוע בו את נמצאת. אל תחששי מהמשקולות, כי עם הדרכה הנכונה זה מאוד מומלץ בהריון בגלל הרבה סיבות.

 

  • אימון עם כדור פיזיו – תוכלו לעשות אימון שלם שכולו בישיבה או בשכיבה (תלוי אם מותר לך) עם עשרות תרגילים להקלת כאבי גב תחתון, לחיזוק הרגליים, הכתפיים וכמובן שרירי בטן.

 

  • יוגה בהריון – תוכלו לתרגל תרגילי נשימה אשר יעזרו לך להירגע ולשחרר לחץ, תעבדו על גמישות, חיזוק הגוף ובמקביל איך להאריך את השרירים.

 

  • אימון TRX בהריון – עם הרצועות המדהימות תוכלו לשלב תרגילי כוח, מתיחות, הארכת שרירים, עיצוב הגוף וכמובן להתרכז באזורים מאוד ספציפיים. אין לך מה לחשוש מהאימון, כל עוד הוא מתבצע בצורה מושכלת ועם הדגשים המקצועיים הנכונים.

איך תבחרי מאמנת?

  • תקשיבי לאינטואיציות שלך – לעיתים תחושת בטן זה הדבר הכי משמעותי וחשוב אשר יעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה. 

 

  • תוודאי שיש לה ביטוח אחריות מקצועית בתוקף – אנחנו ממליצות לך לברר מולה האם יש לה ביטוח אחריות מקצועית בתוקף? הרי אם יש לה היא תשמח להתגאות ולהראות לך שאכן יש לה.

 

  • תשאלי בטלפון מה הניסיון שיש לה – תבררי מול אותה עם מאמנת, האם היא עשתה לפניך אימונים לנשים בהריון? ואם כן, תבררי באילו חודשים הן היו? כמה זמן נמשכו האימונים? היכן הן התאמנו בדרך כלל או כל שאלה אחרת רציונלית שמעסיקה אותך ותרצי בתשובה.

 

  • תבררי מולה מה היא למדה – כדאי לך מאוד לברר עם אותה מדריכה, האם היא עשתה הכשרה בנושא ספורט לנשים הריוניות? האם יש לה תעודה שמצביעה על הכשרתה? האם יש לה השכלה אקדמאית (תואר ראשון בחינוך גופני)? כל הפרטים הללו יעזרו לך לאשש את התחושות שבך.
כתבות נוספות מומלצות
בחורה בכושר מתאמנת ליד הנהר
כמה עולה אימון אישי?

בכתבה זו, ניסינו להסביר במספר מילים כמה עולה מאמנת כושר אישית בישראל. אם ברצונך לדעת האם המחיר עבור מאמנת פרטית עומד בתקציב הכלכלי שלך, תקראי את הכתבה. קחי בחשבון שכחלק מהעלות את זוכה למעקב צמוד וכמובן זוכה למספר יתרונות.

תקראי עוד »
מאמנת כושר לילדים
מאמנת כושר לילדים

הכתבה הבאה, מתארת את כל הקשור במאמנת כושר פרטית לילדים. כלומר, מנינו עבורך את כל היתרונות שייצאו לילדיך מאימונים אישיים, נתנו מספר דוגמאות לכך ובנוסף צירפנו סרטון וידאו הממחיש את צורת האימון שאנו בגו ליידי מציעות.

תקראי עוד »
בחורה ספורטיבית מביטה מהמרפסת
מאמנת כושר אישית עד הבית

בכתבה הבאה, תמצאי מידע רב בנוגע לאימוני כושר בבית עם מאמנת כושר אישית. בין הדברים הכתובים תמצאי: עלויות ומחירים לאימונים בבית, רשימת יתרונות לאימונים בבית, דוגמאות לפעילויות גופניות שונות אותם תוכלי לתרגל בבית שלך.

תקראי עוד »