מבחר רב של דרכים בעזרתן נוכל לשמור על כושר – הליכות, ריצות לאורך הפארק השכונתי, שיעורי אירובי, אימוני מכשירים בחדרי הכושר השונים ועוד. כל עוד בוחר את הדרך האהובה עליו, הנוחה לו והזמינה שלו, כאשר הגורם הכלכלי נכנס גם הוא בדרך כלל לתמונה.

כפי שישנם אנשים רבים אשר פעילות גופנית הינה דבר שבשגרה, אחרים אינם אוהבים זאת מכל מיני סיבות. אחת הסיבות היא תחושת חוסר הביטחון מול מתאמנים אחרים, בעיקר בשל מראה חיצוני. לשם כך אנשים אלו בדרך כלל יתאמנו לכל היותר לבד, מול די.וי.די או הליכה בשעות מוקדמות/מאוחרות.

שלוש בנות ספורטיביות

תוכלי לקחת חלק באימון כושר קבוצתי בתל אביב

  • אם ניקח לצורך העניין אימוני כושר קבוצתיים בתל אביב, נוכל לראות ברחובותיה קבוצות של עד כ – 10 אנשים, מתאמנים בפארקים, מבצעים ריצה משותפת באחת הרחובות, מבצעים שיעורי יוגה ופילאטיס באחד הבתים של המשתתפים, או מבצעים שיעורי אירובי ברחבה מרוצפת בחוף הים.
  • אם את מחפשת אימון בקבוצה, כל שתצטרכי לעשות הוא לחפש באינטרנט, לבקש המלצה מחברים, או לברר עם מדריכי הכושר במכון שלך, שכן רובם מתעסקים גם עם אימונים אישיים לבודדים וקבוצות.
  • עוד דרך לחסוך כדי עלויות היא לאגד מספר חברים, ולהתאמן ביחד מספר פעמים בשבוע. רבים האנשים שעושים זאת בימים אלו. בדרך כלל אנו רואים זאת בעיקר כקבוצות ריצה או הליכה, אך ההחלטה היא ללא ספק בידיכם בלבד ובזמנים שלכם.
  • ואם בכל זאת את מעדיפה אימונים קבוצתיים על ידי מדריכת כושר אישית, תוכלי לעשות סקר השוואתי. השווי מחירים, אווירה, מקצועיות ויחס המדריך, וכן את מידת שביעות רצונך משיעור הניסיון (כמעט ואין מקום שאינו מאפשר זאת, או לכל הפחות להתבונן).
  • האימונים מתאימים לכולם – נוער ומבוגרים כאחד. עם זאת, מומלץ כי אכן תהיי תושבת תל אביב והסביבה, לשם הנוחות שלך ועל מנת שיצא לך משתלם מבחינת גיאוגרפית ולוחות זמנים.