מחפשת מדריכת כושר אישית בתל אביב?

אצלנו יש מגוון מדריכות מקצועיות אשר ידאגו להוביל אותך להישגים מטורפים ויעניקו מענה לצרכייך, אם ברצונך לקחת חלק איתנו, תשאירי בבקשה את פרטייך האישיים באתרנו.

מאמנת כושר עושה שריר

היכן מתאמנים עם מדריכה בתל אביב?

 • פארק דרום בתל אביב מדובר בפארק מדהים ביופיו הנמצא באזור של דרום תל אביב. בפארק קיימים 2 אגמים מלאכותיים, סקי מים בכבלים (פשוט חוויה מדהימה בפני עצמה), מכיל אזור של מתקני ספורט בו ניתן להתאמן, מגרשים ועוד פינות מוצלות.
 • גן כוכב הצפון – מדובר גן קטן וחביב המיועד יותר לתושבי השכונה. בפארק קיימים מתקני כושר, מתקנים לילדים, שבילי הליכה או טיול עם הכלב, ובריכת נוי חביבה. אם את גרה באזור זוהי יכולה להיות אפשרות שקטה ונחמדה או פארק הירקון שנמצא סמוך אבל המוני יותר.
 • גן העצמאות – נמצא על רחוב הירקון וממש בסמוך לחוף הילטון. הגן כולל מדשאות, ברזיות, מסלול נחמד להליכה, מתקנים לילדים ומתקני כושר וגולת הכותרת זוהי נקודת התצפית המטורפת הצופה על כל רצועת החוף. שווה להתאמן שם מידי פעם או סתם לשבת עם פרי ושתיה קלה.

מה הרווח שלך?

 • את חוסכת כסף – למה שתשלמי יותר, אם את יכולה לשלם פחות… אצלנו את רוכשת חבילת אימונים אשר מתאימה לצרכים ולמטרות שלך, וכאמור משלמת רק עבור החבילה הספציפית ללא תשלומים נוספים או חיובים אחרים.
 • יחס של VIP – בכל מהלך תקופת האימונים שלך עם מדריכת כושר אישית את תזכי ליחס הדוק וצמוד בהרבה פרמטרים: את תקבלי שיעורי בית, סמסים שידרבנו אותך, טיפים במייל בהתאם לבקשתך וכל זאת במטרה שתרגישי מחויבת כלפי עצמך וכלפי התהליך.
 • מגוון עצום – בכל אימון את תזכי ליהנות משפע של תרגילים חדשים וצבעוניים ככה שאף פעם לא ישעמם לך. אנחנו משתדלים להשתמש בציוד חדשני שהוא: משקולות צבעוניות, רצועות TRX, גומיות התנגדות. הגיוון בציוד יתרום לך להתמיד יותר, ויפיג לך את השעמום.
 • מתכון להתמדה – הרי קיימת בפנייך תמיד האופציה של להתאמן בצורה עצמאית בבית או בפארק, אך האם את רואה את עצמך מצליחה ומתמידה בכוחות עצמך? הרבה נשים אשר מתחילות בתהליך של ירידה במשקל אמנם מצליחות מאוד בהתחלה, אך עם הזמן מתייאשות ומרימות ידיים. המתכון להצלחה הוא מסגרת הולמת של אימוני כושר אישיים עם מאמנת אישית.

איך תבחרי מדריכה מתאימה?

 • קבלי המלצות – בטוח שיש לך חברות או קרובות משפחה שסיפרו לך כי הן מתאמנות עם מאמנת כושר פרטית מדהימה בתל אביב ומקצועית שאת חייבת לנסות. תקבעי איתה גם אולי היא באמת מצוינת…
 • אל תתפתי למחיר נמוך  – המחיר כן קובע כמו הרבה מוצרים ושירותים בחיים. אנו ממליצים לך בחום לבצע סקר שוק נרחב ולקבל פרופורציה כללית מהו המחיר הממוצע בשוק. ברגע שתדעי את המחיר, תשאלי מה את מקבלת בתמורה. כל חברה משתנה בהתאם למדיניותה.
 • אני רוצה אימון ניסיון – הרי כל הנושא הטלפוני והאינטרנטי הוא וירטואלי, כדי באמת לעשות את הבחירה הנכונה עלייך יהיה "להרגיש" את חווית האימון. לכן תדאגי לקבוע מספר אימונים אישיים לשם התרשמות ראשונית בלבד, איפה שנהנית הכי הרבה במאמנת הזאת עלייך לבחור.
 • בצעי סקרי שווקים – פתחי את גוגל ותריצי בדיקה מקיפה ויסודית בכל הנושא על ידי הקלדת הביטוי "מדריכת כושר אישית בתל אביב", תתקשרי למספר חברות שהתרשמת מאתר האינטרנט שלהן, תשאירי פניות, תראי איזו חברה חוזרת אלייך הכי מהר אם בכלל. את תופתעי לגלות שניתן לדעת עוד הרבה דברים בטרם תתחילי באימונים.