תוכן עניינים

אימון כושר קבוצתי בפתח תקווה מעניין אותך? משתוקקת להצטרף לקבוצה? זאת ההזדמנות שלך לעשות זאת. תשאירי לנו פרטים באתר ואנו נדאג שיחזרו אליך.

חשוב שתדעי כמה דברים על האימון הזה, ולכן כדי שיהיה לך קל להחליט כתבנו עבורך כתבה נהדרת עם מגוון שאלות ותשובות לגבי אימונים קבוצתיים. 

אימוני אאוטדור פתח תקווה כל הפרטים

מהו אימון חוץ?

תשובה: אימון זה מתקיים באווירה פסטורלית ושלווה ברחבי הפארקים או בים מחוץ לכתלי חדר הכושר כמובן. המגמה הרווחת בעולם האימונים היא שכולם מתחילים לפתוח קבוצות מגוונות ופעילות.

למי האימון מתאים?

תשובה: אימון כושר קבוצתי בפתח תקווה מיועד עבור נשים אשר רוצות לחזור לגוף חטוב וכמובן לרדת במשקל. כמובן שהעדיפות הינה לנשים אשר גרות בפ"ת והסביבה.

היכן האימון מתקיים?

תשובה: האימון מתקיים במרכז פתח תקווה, מדובר באזור מעולה לאימונים.

מתי זה מתקיים?

תשובה: במהלך ימות השבוע בימים נוחים ושעות מגוונות

האם מאמנת מעבירה את האימונים?

תשובה: את האימונים מעבירים מדריכ\ה מוסמכים עם ידע מטורף בתחום הקבוצות ופעילות בשטח של המון שנים כך שזהו הדבר החשוב ביותר ולכן את בידיים טובות.

האם האימון הקבוצתי מתאים לכל אחת?

תשובה: במידה ואת נחשבת לאישה בריאה דבר"כ ואת לא סובלת מפציעות מיוחדות או הגבלות בריאותיות או בעיות פתולוגיות אז הקונספט של אימון בקבוצות בהחלט יכול להוות עבורך פתרון מעולה. אבל אם את סובלת מפציעות או דלקות, ההמלצה שלנו אליך היא להתחיל בהדרכה פרטית

מהו מספר הנשים בקבוצה?

תשובה: כל קבוצה מונה 5 נשים לפחות כאשר המטרה היא ליצור עבודה אישית בסביבה אינטימית. ולשמור על ציביון אישי למרות המסגרת הקבוצתית.

מהו המחיר לאימון?

תשובה: המחיר עבור אימון הכרות הוא בעלות סמלית של 50 ₪ בלבד, כאשר יש חבילות אימונים אותן את בוחרת בהתאם לצרכים והמטרות שלך. המטרה היא ליצור נוחות כלכלית ומסגרת חברתית ייחודית.

מה כולל האימון?

תשובה: זהו אימון פונקציונאלי הכולל עבודת סבולת לב ריאה (אירובית), עבודת כוח (אנאירובי) המשלבת בתוכה דגשים על יציבה, שרירים פנימיים, קואורדינציה, שיווי משקל וחיזוק שרירי השלד וגמישות כמובן.