מחפשים מידע על אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון?

לפני שאתם מצטרפים לאימונים בקבוצות, החלטנו שזה הזמן לעזור לכם בעזרת כתבה מקצועית הכוללת בתוכה את כל המידע הדרוש.

אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון
אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון

אימון כושר קבוצתי בפארק הירקון שאלות ותשובות

עבור מי מתאים האימון?

תשובה: מתאים לנשים וגברים אשר רוצים לרדת במשקל ומשתוקקים לחזור לגיזרה הישנה.

רמת הקושי של האימון היא נורא דינמית ומשתנה, כאשר המטרה להכניס את כולם לכושר וכמובן לקבל תוצאות מהירות.

 

איפה מתקיים האימון?

תשובה: האימון מתקיים באזור הכי שווה שתמצאו בפארק, מדובר כמובן על רחוב אוסישקין המהולל הידוע כאזור שוקק, נושם ובועט כושר.

אם אתם תל אביבים בנשמה, בטוח עברתם פעם או פעמיים שם.

 

מי מעביר\ה את האימון?

תשובה: האימון מועבר על ידי מאמני כושר בעלי ניסיון. את ם צריכים להגיע בזמן, מצוידת בבגדי ספורט, ואנחנו נדאג לכל השאר.

 

האם מספר המתאמנות בקבוצה מוגבל?

תשובה: בהחלט כן! כדו שתוכלי ליהנות מאווירה נעימה ויחס אישי ואינטימי, אנו מגבילים את הקבוצות שלנו למספר משתתפים בכדי ליצור אינטימיות, הדדיות וכמובן כדי שנוכל לשלוט על כולם.

 

כמה עולה אימון?

תשובה: אנו נוהגים להציע אימון הכרות בעלות סטנדרטית ונוחה של 50 ₪ עלות חד- פעמית וללא כל התחייבות. אנו מאמינים שקודם כל עליכם להרגיש ולטעום את האימון, ורק לאחר שהתנסיתם יהיה לכם קל יותר להחליט באיזה מסלול לבחור.

 

אילו מסלולים אנחנו מציעים?

תשובה: כדי שלא תסתבכו בחישובים מיותרים, עליכם לדעת כי ישנם 3 מסלולים נוחים ואטרקטיבים הנראים כך: 4 שיעורים, 8 שיעורים ו- 14 שיעורים. מדובר בחבילות קצרות, נוחות ומועילות ללא צורך בהתחייבות ארוכת טווח. ככל שאתם רוכשים יותר שיעורים תשלמו פחות.

 

מהו סוג האימון?

תשובה: האימון שאנו מציעים הוא אימון שרובו מכיל פעילות גופנית לעיצוב הגוף עם רצועות TRX , תרגילי לשרירי הבטן בעזרת כדורים, תרגילים כנגד משקל גוף וכמובן קומבינציות מעולם העיצוב הדינמי לשם העלאת הדופק ולשריפת קלוריות מוגברת.

 

כמה זמן נמשך כל אימון?

תשובה: אימון כושר קבוצתי לוקח 60 דקות, כאשר במהלך שישים הדקות הללו אתם תחוו עבודה אפקטיבית ויעילה בכל חלקי הגוף. אם תרגישו מיוזעים, קצת עייפים וכמובן מעט תפוסים זאת ההרגשה שאנו רוצים לשדר, אז אל תיבהלו.

 

האם יש חניה?

תשובה: בסמוך למקום שפת המדרכה הינה כחול לבן בה ניתן להחנות בחינם או בתשלום תלוי אם אתם תושבי תל אביב, כמו כן יש חניון של אחוזת החוף במרחק קצר וכמובן מסביב יש כמה וכמה מוקדי חניה.

כתבות נוספות מומלצות