רוצה לדעת כיצד לרזות אחרי לידה? בואי ותגלי אצלנו באתר את כל התשובות.

כיצד לרזות אחרי לידה?

זהו החלום הכי גדול של כל אישה אשר ילדה זה עתה ומטרתה הנכספת היא לחזור לגזרה הישנה והחטובה. זוהי אמנם משימה לא פשוטה הדורשת אורח רוח, מוטיבציה וכוח רצון גדול אך בהחלט אפשרית.

המשימה נחלקת לשני חלקים

  • החלק הראשון בכוחות עצמך כלומר, את יכולה להתמודד עם כל נושא הירידה בעצמך כאשר זה מצריך ממך לא להיכנע לפיתויים החיצוניים סביבתיים ולהתמיד ולעשות ספורט בצורה מאוזנת שלוש פעמים בשבוע.

 

  • החלק השני קבלת עזרה מקצועית מאנשי מקצוע מומחים בנושא כגון: דיאטנית המתמחה בנשים לאחר לידה אשר תבנה לך תפריט תזונתי ייעודי ומותאם אך ורק עבורך או לחלופין אימונים אישיים בליווי של מאמנת כושר אישית אשר תעזור לך בכל נושא הפעילות הגופנית ותדאג "להעיר" לך את השרירים הרדומים.

 

  • אם לדעתך את מסוגלת בצורה עצמאית אנחנו מאחלים לך בהצלחה בהמשך הדרך, אך יחד עם זאת באם את מעוניינת בעזרה מקצועית מבחוץ עליך לדעת,  כי אימון נמשך כשעה וכולל בתוכו פעילות ספורטיבית בהתאם למטרות האישיות והצרכים הפרטיים שלך, בזמן ובשעה הנוחים לך.

אישה לפני ואחרי

מהם היתרונות של הרזיה לאחר לידה?

  • לחזור לגוף של פעם  אי אפשר לתאר במילים את ההרגשה המדהימה של החזרה לגזרה הישנה לפני ההיריון. קחי בחשבון שזוהי משימה מורכבת, אבל שווה כל דקה של השקעה.

 

  • לקבל 1000 מחמאות ביום  הכי כיף לקום בבוקר לקבל מחמאות מהבעל שאת נראית נהדר, בדרך לאוטו את פוגשת את השכנה שאומרת לך את נראית מדהים ובעבודה אומרים לך שאת נראית צעירה הרבה יותר מפעם.

 

  • שחרור לחצים  כאמור, תקופת ההריון זוהי תקופה הנושאת בתוכה מגוון לחצים ומתחים נפשיים חיצוניים ופנימיים, הורמונליים ופיזיולוגיים. ואילו אימוני כושר בפרט ופעילות גופנית בכלל ידועים כמסייעים להפגת הלחצים על ידי כך שהם משחררים אנדורפינים המשפרים את מצב הרוח.

 

  • אין דבר העומד בפני הרצון  תלמדי לנצח את המשקעים, תוכיחי לעצמך שאת יודעת להתמודד עם נושא המשקל בכוחות עצמך, וגם אם היה ואת רואה שאת מתקשה זו לא בושה להיעזר באנשי מקצוע אשר ילוו אותך כל הדרך אל המטרה כמו: נטורופתית שתהיה אחראית לכל נושא האכילה הרגשית והפיסית ואו מאמנת כושר אישית שתדאג להחזיר אותך לכשירות גופנית. תמיד תזכרי, שישנן עשרות אלפי נשים שהיו בנעליים שלך והצליחו ואת הרי לא שונה מהן.

 

  • לסיכום, אם גם את משתוקקת ליהנות מחוויית אימון בלתי נשכחת, רוצה לראות תוצאות מהירות ומחפשת ליווי אישי וצמוד של מדריכה אישית אשר יש לה את הידע והכלים המקצועיים בתחום של ספורט אחרי לידה הגעת למקום הנכון! נא השאירי בבקשה את השם והטלפון שלך ואחד מנציגי גו ליידי יחזור אליך בהקדם ויתאם לך שיעור הכרות ללא התחייבות.