תוכן עניינים

בחורה מתאמנת עם רצועות
בחורה מתאמנת עם רצועות

את מוזמנת לצפות במספר תרגילי ידיים אותם תוכלי לעשות עם הרצועות.

אם ברצונך לעשות אימון ידיים ולהתמקד גם בשרירי יד קדמית וגם בשרירי יד אחורית, אז הסרטונים שצירפנו וההסברים שכתבנו – יתאימו עבורך 100%.

תרגילי ידיים עם TRX (יד אחורית)

פשיטת מרפקים בעמידה

בתרגיל זה עלייך להחזיק ברצועות כשאת בעמידה עם מעין רגל ציר, כאשר הידיים שלך תופסות את הרצועות. לאחר מכן, תרדי כלפי מטה ואחורה כשאת מכופפת את הידיים, ואז בזמן עליה תיישרי את הידיים ותדאגי לכווץ את היד האחורית. תרגיל ממש מצוין שמחזק את הטרייספס.

 

פשיטת מרפקים מאחורי העורף

התרגיל הכי פופולרי לשריר יד אחורית ("המלח פלפל")שיעשה לך פלאים. על מנת לעשות את התרגיל בצורה נכונה, תיכנסי למצב הראוי והנכון תוך כדי שאת עם הרגליים מעט לאחור, רצועות צמודות ומרפקים מופנים כלפי פנים. לאחר שהתמקמת בצורה נכונה, תבצעי פשיטת מרפקים עם הTRX, תוך כדי שאת דואגת להזיז את פרק היד שלך כמה שיותר לאחור (ככל שהיד תגיע אחורה יותר בזמן התרגיל כך תרגישי את המלח פלפל שורף יותר).

 

פשיטת מרפקים עם הרצועות כשאת על הברכיים שלך

בתרגיל זה, עליך לרדת למעין ישיבה על ברכיך בעוד שאת אוחזת ברצועות, ואז מבצעת את אותה תנועה כמו בתרגיל הקודם. זאת אומרת עלייך לבצע פשיטה במרפקים תוך "משחק" עם משקל גופך המשמש כמנוף לכל התרגיל. תרגיל מצוין אשר תורם לידיים מעוצבות.

 

עמידת סרטן

בתרגיל זה עליך להכניס את רגליך לאזור המיועד להן ברצועות, ולאחר מכן תניחי את ידיך על הקרקע בצורה נינוחה. לאחר שהתמקמת כמו שצריך, תבצעי ירידות של הישבן כלפי מטה ופשיטה במרפקים תוך שאת מתרכזת שהתנועה מגיעה מהיד האחורית. התרגיל הזה מעולה לשרירי הידיים ולשרירי הבטן.

אימון ידיים עם TRX (יד קדמית)

כפיפת מרפקים

תרגיל מעולה לשריר יד קדמית אשר עובד בצורה ממוקדת מאוד. כל שעליך לעשות הוא לעבור לעמידת מוצא עם פישוק קל ברגליים, כשאת אוחזת בשתי הרצועות ושנקודת ההתחלה שלך היא שהמפרקים מורמים מעלה. לאחר מכן, כל שעליך לעשות הוא לבצע כפיפה במרפק. אם התרגיל קל לך מידי, תתקרבי קדימה כמו בסרטון.

כפיפת מרפקים עם יד אחת בלבד

תיקחי בחשבון כי רמת הקושי של התרגיל הזה גבוהה יותר מהתרגיל הקודם. הרעיון בתרגיל זה, הוא לבצע כפיפה במרפק עם הרצועות כשאת עם הפרופיל שלך וכמובן כשאת מקפידה על מרפק מורם ויצירת זווית של 90 מעלות. תרגיל מעולה המעצב את שרירי היד הקדמית.

איך מסדרים את ה- TRX לעבודה עם יד אחת?

בסרטון הבא, תמצאי הדגמה מעולה אשר תעזור לך לסדר את הרצועות על מנת שיהיו מוכנות לעבודה עם יד אחת. הרעיון הכללי, הוא להכניס לולאה אחת באחרת ליצירת מצב של מעין הסיפרה 8 ואז לבדוק שהכול מאובטח בצורה נכונה ע"י משיכה כפי שניתן לראות בסרטון.

ייעוץ טלפוני חינם

מתן מענה מהיר ומקצועי ביותר

אימון ניסיון בלי התחייבות

אימון הכרות במחיר של 150 שקל בלבד

דברו איתיוואטסאפ