תרגילי כושר על בוסו

כתבה זו כוללת מגוון תרגילי כושר על בוסו אותם תוכלי לעשות מתי ואיפה שתרצי, בנוסף לתרגילים המגוונים את תמצאי חומר קריאה הכולל רקע כללי על הבוסו, קצת מידע על המחיר שלו ויתרונותיו אז תמתחי את הגוף ותכיני את השרירים כי אנחנו מתחילות.

קצת רקע על הבוסו

 • אביזר שימושי המאפשר לעבוד על כל הגוף בצורה יעילה ומגיע בצבעים שונים
 • תוכלי להתאמן בכל מקום שרק תוכלי לדמיין: בים, בבית, במשרד ובמכון כושר
 • אביזר כושר מאתגר במיוחד המאפשר עבודה על כל השרירים בגוף באופן אישי וממוקד
 • מאפשר עבודה מצוינת על הגוף בין אם זה חיזוק היציבה, איזון ושיווי משקל לצד גיוון ועניין
 • מסייע בשיפור הביצועים הגופניים כמו: באלאנס, פוקוס, יציבה, אלסטיות, סיבולת לב ריאה
 • הבוסו החל דרכו באנגליה ועם הזמן התגלגל לארה"ב וכיום הוא חלק בלתי נפרד מאימוני הכושר
 • ניתן להתאמן עליו בצורה דו צדדית, הכוונה שיש לו שני צדדים האחד רך והאחד קשה ושני הצדדים מאתגרים

6 תרגילי רגליים וישבן עם בוסו

 1. סקוואט עם בוסו – עליך להניח רגל אחת על הבוסו, ורגל אחת על הריצפה בצורה בה את מרגישה מספיק יציבה ובטוחה. לאחר מכן, תבצעי ירידות של הישבן כלפי כיוון הריצפה כמה שיותר נמוך, את תרגישי יותר עבודה על הרגליים והישבן.
 2. מכרע על הבוסו – תניחי את הרגל האחורית שלך במרכז הבוסו (את השפיץ של הרגל), ואת הרגל הקדמית תמקמי מקדימה. לאחר שהתמקמת, תבצעי מכרע כלומר תרדי עם הברך של הרגל האחורית כמה שיותר נמוך כל כיוון הריצפה, עם הרגל הקדמית תשמרי על איזון וכמובן תשתדלי שהגוף שלך יהיה ישר עם כתפיים זקופות ומבט לפנים.
 3. מכרעים צידיים – התרגיל הבא הוא מעין ורסיה אחרת לתרגיל הקודם, כאשר עליך להניח רגל אחת על הבוסו (עדיפות כשהאצבעות מופנות כלפי חוץ) ואת הרגל השניה על הריצפה. לאחר מכן, עליך לרדת אל כיוון הרגל שנמצאת על הבוסו כאשר את מעבירה את כל משקל גופך אל כיוון הרגל הזאת.
 4. הרמות ישבן על הבוסו – תעברי לשכיבה על הגב, כאשר עלייך להניח את שתי כפות הרגליים על הבוסו, ישבןו מונח על המזרן וצמוד כמה שיותר אל הבוסו, וידיים צמודות אל הגוף. לאחר שעשית זאת, עליך להרים את הישבן כלפי מעלה תוך דחיפה מהרגליים (עדיפות מעקב הרגל).
 5. הרמת ישבן עם רגל באוויר – שדרוג של התרגיל הקודם, אותם הדגשים רגל שבתרגיל זה עליך להרים רגל אחת באוויר לאורך כל התרגיל בעוד שהרגל השניה נשארת מונחת על הבוסו.
 6. סדרת תרגילי מחץ לישבן בישיבת שש – עליך למקם את עצמך בישיבת שש כאשר הידיים שלך מונחות על הבוסו (קשה יותר) או על הריצפה (קל יותר). לאחר שהתמקמת, את הולכת לבצע סדרת תרגילי מחץ מאתגרים לחיטוב הישבן והם: להחזיק את הרגל בפלקס למשך 10 שניות באוויר, אח"כ להרים ולהוריד את אותה הרגל למעלה ולמטה, לאחר מכן לקפל את הרגל ולבצע "בעיטות" כלפי מעלה, ולסיום כשהרגל מקופלת תיקחי אותה הצידה ותחזירי בחזרה.

5 תרגילי בטן עם בוסו

 1. הבאת ברכיים אל המרפקים – בתרגיל זה עלייך להפוך את הבוסו על החלק הרך, ואז לאחוז באזור המותאם בו יש מגרעות לידיים. לאחר מכן, תיישרי את הרגליים לאחור בעוד שאת מקפידה לשמור על בטן אסופה ולא נפולה, ואז מטרת התרגיל היא להביא את הברך אל כיוון המרפק של היד הנגדית (ברך שמאל אל כיוון יד ימין ולהיפך).
 2. בטן אלכסונים על הבוסו – תשבי על החלק הרך של הבוסו כאשר הישבן שלך נמצא כמה שיותר נמוך על הבוסו. לאחר מכן, הניחי יד אחת מאחורי הראש ואת היד השניה תיישרי לאחור ואז תבצעי כפיפות בטן עם היד הישרה אל כיוון הרגל הנגדית (נשמע מסובך אבל זה סופר פשוט).
 3. קירוב ברכיים אל החזה ב45 מעלות על הבוסו – תמקמי את עצמך על מרכז הבוסו כאשר הידיים מונחות על הריצפה. אחר כך, הרימי את הרגליי באוויר ותדאגי לקרב ברכיים אל כיוון החזה ולהחזירן שוב קדימה.
 4. פלאנק צידי לבטן על הבוסו (לאלכסונים) – יד אחת (אזור האמה) מונחת על הבוסו, יד שניה ישרה באוויר (מאתגר יותר) או מונחת על המותן (קל יותר) ואילו הרגליים ישרות על הריצפה. מטרת התרגיל, היא לבצע פלאנק צידי כלומר הרמות של האגן כלפי מעלה תוך קבלת עזרה מהיד אשר נמצאת על הבוסו.
 5. פלאנק על הבוסו (כאשר הבהונות על הבוסו ולא האמות) – תרגיל מהמם ושונה מהתרגילים הרגליים, כי במקרה הזה עלייך להניח את אצבעות הרגליים על הבוסו במקום את האמות. תרגיל מצוין ומאתגר מאוד, וכמובן שונה מהתרגיל הרגיל והקלאסי.

מה המחיר של הבוסו?

 • המוצר הזה עולה בין 400-800 ₪ ונמכר בארץ ובחו"ל
 • רוצה לדעת כמה עולה המוצר באתר הקניות זאפ? תלחצי כאן
 • בטרם את רוכשת בוסו, מומלץ להתנסות עליו ולהרגיש אותו, לא מספיקה הצפייה בתמונות ובסרטוני וידאו
 • הפער בעלויות הוא בטיב המוצר ובאיכותו. המוצר המקורי מגיע מארה"ב ויש את המוצר הסיני שאיכותו ירודה יותר

לסיכום, העבודה על בוסו תרומת לגוף במספר מישורים: מחזקת את הגוף, תורמת לשיווי המשקל, משפרת את המערכת העצבית וכמובן שעוזרת לאתגר כל פיסת שריר בגוף. אנחנו בחרנו להציג לך מספר תרגילי כושר על בוסו לשרירי הרגליים, הישבן והבטן אבל קחי בחשבון כי קיימים עוד המון תרגילים לשרירים נוספים.

צרי קשר

מאשרת קבלת חומר שיווקי מ Go Lady

כל הזכויות שמורות ©2012 גו ליידי - אתר כושר לנשים | מאמנת כושר אישית עד הבית ובפארק | שלום עליכם, תל אביב | תנאי שימוש |
Call Now Button