תרגילי כושר לנשים לפי נושאים

כאן תמצאי מגוון של תרגילים מצולמים לכל השרירים בגוף לפי נושאים

תרגילי כושר אחרי לידה

אישה בחוץ נמתחת

אימוני כושר אחרי לידה ניתן לרוב לעשות 6 שבועות ומעלה אחרי הלידה וכמובן בהנחה וקיבלת לכך אישור מהרופא המטפל שלך. העדיפות להתחיל בצורה מותאמת לפי סרגל מאמצים מדורג ולהעלות את הכושר בהדרגה. את יכולה להתאמן בעצמך לפי הידע שלך או עם מאמנת כושר אישית בתיאום והזמנת אימון דרך האתר.

תרגילי כושר בהריון

בטן של אישה בהריון

אימון כושר לנשים בהריון זהו דבר מאוד חשוב לאם ולעובר בשל מספר גורמים. תרגילי הכושר שיש לבצע בזמן ההריון משתנים בהתאם לשבוע בו את נמצאת, בהתאם למצב הכושר הגופני שלך לפני שנכנסת להריון, ולפי הגבלות רפואיות במידה וקיימות כמובן שישנם דגשים לעבודת סוגרים, כיווצים, נשימות וחיזוק השרירים.

תרגילי כושר בבית

ציוד כושר בתוך סלון של בית

אין כמו לעשות פעילות ספורטיבית מבלי לצאת מהבית, במזגן שלך, בשקט שלך ובלוחות זמנים שנוחים לך. הפינה הבאה, מוקדשת לנשים אשר רוצות לעשות תרגילי כושר בבית להרזיה ולירידה במשקל. אם בא לך להתרשם מהסרטונים השונים, את מוזמנת להיכנס לכאן.

תרגילי כושר עם תינוקות

אמא מחייכת לתינוק שלה

התעמלות לתינוקות זהו פשוט קסם של דבר, מדובר בתרגילים שאת יכולה לעשות עם התינוק/ת שלך בסלון ביתך או אם בא לך לגוון בחוץ. הדבר תורם מאוד לחיבור משותף שלכם, להפעלה של התינוק ולהתפתחותו, לחיזוק השרירים שלך ושל התינוק והכי חשוב עם הרבה פאן

תרגילי כושר עם משקולות

בחורה חטובה עם מוט משקולות

הפינה הבאה מוקדשת לכל הנשים אשר אוהבות ומעדיפות להתאמן עם משקולות. כן תוכלי למצוא תרגילי כושר לידיים, לרגליים, לישבן, לבטן אשר תוכלי לבצע על ידי שימוש במשקולות יד, רגל, קרסול. לכל שאלה אנחנו נמצאות כאן עבורך, בהצלחה אהובה מבנות גו ליידי

תרגילי כושר בפארק

אישה עושה כושר על השביל בפארק

אימוני כושר בפארק זוהי דרך מושלמת לפתוח את הבוקר או לסיים את היום שלך בצורה מופלאה ואנרגטית. לשם כאן התגייסנו עבורך, והכנו לך סדרת תרגילי כושר שתוכלי לעשות כשאת עם הבעל, בפארק לבדך, עם חברות, עם הבייבי או אפילו עם הכלב. תיכנסי ותתרשמי.

תרגילי כושר עם כדור

אישה מדגימה תרגיל כושר על כדור

בפינה זו תמצאי הדרכות בנושא הגופני עם כדור למשל: תרגילי כושר עם כוח, תרגילי כושר עם כדור פיטבול ובעזרת כדור קטן. את מוזמנת להיכנס ולהתרשם ולנסות את התרגילים בעצמך, בנוסף את תמיד יכולה לשכור את השירותים שלנו בתשלום כמובן, בהצלחה מדריכות הכושר של GO LADY

תרגילי כושר עם גומיה

שתי נשים עושות כושר עם גומיה

אם את רוצה לגוון מעולם המשקולות ומתחשק לך לעשות אימוני כושר עם גומיה את מוזמנת להיכנס לכאן. הפינה כוללת למשל: תרגילים עם גומיית פילאטיס, גומיות כושר עם ידיות. התרגילים עצמם הם עבור מספר שרירים בגוף, כך שתמיד את יכולה לעבור לסרטון הבא ולהתחדש בתרגילים חדשים.

תרגילי כושר לבטן

אישה מבצעת תרגיל בטן על הפרקט

כפיפות בטן יש בנות שיגידו שהן מתות על זה ואחרות יגידו שאין להן כוח בכלל לעבוד על הקוביות בבטן, לשם כך התגייסנו עבורך ואספנו לקט של מספר תרגילי כושר לבטן בעזרת אביזרים שונים כמו: גומיה, גלגל ומכשיר כושר לבטן שאנחנו ממליצות עליו. המטרה להכניס לך קצת פלפל, גיוון ותרגילים חדשים לארסנל.

תרגילי כושר בלי ציוד

בחורה נאה עושה ספורט ללא ציוד

אם את שואלת את עצמך האם ניתן לעשות כושר ללא ציוד? התשובה היא בטח שכן! במיוחד עבורך, ריכזו מספר סרטוני כושר לדוגמא אשר ייתנו לך השראה כיצד תוכלי לעבוד על כל השרירים בגוף בלי ציוד מיוחד. כל שאת צריכה זה בקבוק מים, מוזיקה טובה ברקע וקדימה תתחילי לזוז ולשרוף קלוריות.

תרגילי כושר לישבן

בחורה בכושר עם ג'ינס קצר

בפינה הבאה תמצאי תרגילים לעיצוב הישבן עם אביזרי כושר ו\או ללא ציוד. התרגילים נועדו עבורך ומטרתם לעזור לך לחטב את הישבן שלך. קחי בחשבון שיש להוסיף פקטור של תזונה, גנטיקה, אימונים מגוונים וזאת לטובת התוצאה הסופית תיכנסי ותיהני מתרגילי וידאו לישבן שתרגמנו בשבילך

תרגילי כושר לרגליים

רגליים ספורטיביות של בחורה

בפינה הבאה תוכלי לצפות בסרטוני כושר לרגליים שאספנו עבורך. תוכלי לצפות למשל: בתרגילים לירכיים הפנימיות, תרגילים לחיטוב הרגליים בעזרת משקולות ואביזרי כושר נלווים אחרים. את מוזמנת להיכנס ולצפות בסרטונים, ואנו מקוות כי הם יתרמו לך באימוני הכושר שאת עושה בכוחות עצמך.