הכתבות של אתר גו ליידי

תרגילי כושר בוידאו
תרגילי כושר בבית

אימון אירובי לשריפת שומנים בבית

אם את מחפשת לעשות אימון אירובי ביתי? אז ברור שאנו ממליצות לך להיכנס לכתבה הבאה. תוכלי למצוא בה, הרבה תרגילים אשר ישמשו אותך לפעילות אירובית בבית. כולל קצת טיפים על תזונה נכונה.

קרא עוד »
גליל פילאטיס בסוגים שונים
תרגילי כושר בבית

תרגילים עם גליל

בכתבה הבאה, בה תמצאי מספר תרגילים עם גליל פילאטיס קשיח. פתרון מצוין למי שסובלת משרירים תפוסים ורוצה לעשות אימון מתיחות, לשחרור שרירים שנתפסו. תוכלי להגיע כמעט לכל נקודה בגוף שלך ולעבוד עליה.

קרא עוד »
שתי בנות מתאמנות
תרגילי כושר בבית

אימון כושר בזוגות לנשים כנגד משקל גוף

בואי לגלות עולם חדש של אימון כושר מהפכני, אותו תוכלי לתרגל יחד עם הבת זוג שלך או החברה הכי טובה שלך. האימון מצריך יכולות גופניות בסיסיות ומעלה, לוקיישן מהמם וכמובן 800 גרם של אנרגיות חיוביות.

קרא עוד »
פעילות גופנית בזוגות
תרגילי כושר בבית

פעילות גופנית בזוגות

אם את מחפשת לעשות אימון כושר זוגי עם חברה טובה בצורה עצמאית, ולא להיות תלותית במאמנת כושר את בהחלט יכולה לקבל רעיונות לתרגילים מעולים בסרטון שלפניך. אנו בנות גו ליידי, ממליצות לך לעשות את התרגילים עם חברה טובה שבכושר.

קרא עוד »
שלוש כיסאות כחולים מעץ
תרגילי כושר בבית

תרגילי כושר עם כיסא

סרטון מושלם, בו תוכלי לצפות במספר תרגילים עם כיסא. מדובר באימון מעולה, המצריך כיסא בלבד (ללא גלגלים) ומוטיבציה. האימון מעניק עבודה על רוב השרירים בגוף ככה שזה פתרון מושלם למי שאין לה ציוד.

קרא עוד »
אישה קשישה מחייכת
תרגילי כושר בבית

התעמלות לגיל השלישי

בסרטון הבא את הולכת לצפות במספר תרגילי התעמלות המיועדים לגיל הזהב. מטרת התרגילים לתרום לחיזוק גופך, לאתגר אותו מעט ולגרום לו לצאת מהקומפורט זון. כדאי לך לנעול נעלי ספורט נוחות ולבוש ספורטיבי נוח לפני שאת מתרגלת את התרגילים.

קרא עוד »
מישהי עולה במדרגות
תרגילי כושר בבית

אימון מדרגות

בסרטון הבא, תמצאי תרגילים מדהימים שתוכלי לעשות בעצמך ללא ציוד בכלל אלא רק עם מדרגות בלבד. התרגילים הללו עובדים בעיקר על הרגליים ושרירי הישבן ובמקביל על פעילות אירובית להעלאת הדופק שלך, דבר התורם לשריפת הקלורית.

קרא עוד »
מגבות רחצה
תרגילי כושר בבית

תרגילי כושר עם מגבת

בפוסט הזה, תוכלי למצוא סרטון כושר שאותו תוכלי לעשות בבית בכוחות עצמך. מצרכים: פרקט חלק (עדיפות) או ריצפה חלקה (במידה וזוהי ברירת המחדל), מגבת בגודל קטן עד בינוני ומקום פנוי בבית מדברים חדים. כל התרגילים מתוארים בסרטון.

קרא עוד »
סקייטבורד
תרגילי כושר בבית

אימון סקייטבורד

הכתבה הבאה, מכילה סרטון וידאו בו מאמנת הכושר המשובחת Ashley Benson מדגימה מספר תרגילים סופר מאתגרים בעזרת סקייטבורד. לכל תרגיל הענקנו שם, הסבר מקצועי ודגשים נכונים, אם אינך בטוחה כיצד להשתמש אל תנסי לבד בעצמך, פני אלינו.

קרא עוד »
Call Now Button