תוכן עניינים

בחורה על מכשיר אליפטיקל
בחורה על מכשיר אליפטיקל

בכתבה הבאה, אנחנו מזמינות אותך לקרוא את כל הפרטים שאת צריכה לדעת לפני שאת מזמינה לעצמך את השירותים של מאמנת אישית עד הבית אצלנו.

כתבנו על היתרונות שבכך, הסברנו כיצד ניראה שיעור, פירטנו על הסוגים השונים ואפילו כתבנו מספר טיפים שיעזור לך במשימה הזאת. קריאה מהנה,

כל מה שרצית לדעת על ירידה במשקל

האם אפשר לרדת בלי ספורט?

נכון מאוד! את יכולה יכולה לרדת במשקל בלי ספורט בכלל, בהנחה ואת מקפידה על תזונה נאותה ביי דה בוק. עלייך לקחת בחשבון, כי מצד אחד את בהחלט יכולה להשיל מספר קילוגרמים מגופך ללא פעילות גופנית בכלל, אבל מצד שני השילוב המנצח והטוב ביותר הוא לשלב ספורט כחלק מהתהליך, להשגת התוצאות הטובות ביותר.

האם ירידה במשקל עם ספורט זהו שילוב מנצח?

להשגת תוצאות מקסימליות עדיף ומומלץ! כמו שכתבנו קודם לכן, הרי את יכולה לרדת במשקל גם מבלי לעשות ספורט אבל השילוב של אכילה מבוקרת לצד אימונים מאתגרים ומדורגים ייתנו את התוצאות הכי טובות שיש.

האם אפשר לרזות בהריון?

רוב המקרים מעידים שלא! והעדיפות הינה לשמור על  BMI תקין בתקופת ההריון בהתאם, לקבוצת הייחוס בה את נמצאת. עוד נוסיף ונאמר, כי דווקא מומלץ ורצוי להעלות במשקל בצורה הנכונה והבריאה לגופך לפי חוקי הטבע ולא ללכת נגדו. לקריאת פרטים נוספים תכנסי לכאן

האם מחזור משפיע על התהליך?

בטח שכן אם כי זוהי השפעה זמנית בלבד! אישה בזמן מחזור יכולה לעלות 1 ק"ג לפחות, כאשר מדובר בשינוי הורמונלי הגורם לצבירת נוזלים ונפיחות ולא לעלייה במסת השומן. קחי בחשבון שלאחר מספר ימים, המשקל יחזור לקדמותו כפי שהיה בטרם המחזור. טיפ חשוב: הימנעי מלהישקל כשאת בזמן מחזור אלא רק שהוא מסתיים.

האם גלולות מונעות ירידה במשקל?

לא! גלולות למניעת הריון, משפיעות על מערכת הרבייה ועל המערכות השונות בגוף בשל ההורמונים המרכיבים אותן וכמו כל כדור שנוטלים, יש להן מספר תופעות לוואי שאחת מהן היא הצטברות נוזלים בגוף. לכן אם את חוה תופעות לוואי רבות מהגלולה, תגישי לבדיקה נוספת לרופא/ת נשים שלך לחוות דעת חדשה.

כיצד מומלץ לזרז ירידה במשקל?

ישנן המון דרכים אשר יקלו עליך את תהליך הירידה במשקל! למשל: בהיבט הספורטיבי להעלות את משך הפעילות האירובית בכל אימון, להתאמן מספר רב יותר של פעמים בשבוע מהנורמה אליה את רגילה, לעבוד על דופק גבוה יותר באימון (מעודד שריפה קלוריות) ולשם כך להיעזר במד דופק.

בהיבט התזונתי לאכול בצורה מסודרת בין אם זה ע"י תפריט תזונתי או לנהל יומן אכילה מסודר, לגשת לדיאטנית שתעזור לך לנתב את האכילה למקומות נכונים, ללכת לקניות בסופר עם רשימה מסודרת, לגוון בדיאטות שונות מידי פעם (בהמלצה של אשת מקצוע בלבד אשר בדקה ואיבחנה אותך ואת מטרותיך).

אישה שעושה ספורט
אישה שעושה ספורט

מתי היא נחשבת למדאיגה?

כאשר מדובר בירידה דרסטית וקיצונית! קיימות נשים אשר מנסות דיאטות כסאח מיוחדות אשר קראו או שמעו עליהן. מדובר לרוב בדיאטות קיצוניות ולא בריאות לגוף, אשר בטווח הקצר יסבו את התוצאות הרצויות (ירידה גבוהה במשקל בזמן קצר מאוד) מאידך, בטווח הרחוק יסבו לגוף נזקים פנימיים-פיזיולוגיים (מה שלא בריא בכלל). לכן ההמלצה לקבל עזרה מקצועית ממקור מוכר, אמין בעל תעודות ממוסדות מוכרים.

מה יכול לעכב את ההרזיה?

קיימות המון סיבות למה המשקל יכול להתעכב או להיות מושהה! את לא אוכלת בצורה מאוזנת וללא בקרה, בעיות במחזור לא סדיר, שינויים הורמונליים אשר גופך חווה בשל גיל או בשל נטילת כדורים, מתח וסטרס נפשי בו את מצויה מידי יום, תת פעילות של בלוטת התריס (שווה לבדוק זאת בבדיקת דם – נקרא TSH)

ייעוץ טלפוני חינם

מתן מענה מהיר ומקצועי ביותר

אימון ניסיון בלי התחייבות

אימון הכרות במחיר של 150 שקל בלבד

דברו איתיוואטסאפ