קטגוריה: תרגילי כושר לבטן

אישה בכושר אוחזת בתיק ספורט ושייקר

תרגילי כושר על בוסו

את מוזמנת להתרשם מהכתבה הבאה, אשר כל כולה מוקדשת לבוסו. בכתבה את תמצאי תרגילי כושר עם בוסו לשרירי הרגליים ולבטן כאשר התרגילים מאוד ידידותיים ולא מורכבים לביצוע. אנו מאוד מקוות כי תיהני מהסרטונים שתרגמנו עבורך, ואם אהבת נשמח אם תשתפי חברות שלך.
קראי עוד

בחורה מהממת עם בטן היסטרית

כל מה שאת צריכה לדעת על כפיפות בטן

הכתבה הבאה שלפניך, נכתבה מנקודת המבט הסובייקטיבית של צוות גו ליידי, כלומר ממקום אישי בלבד, וסביר להניח כי ישנן דעות\תשובות נוספות. השתדלנו לענות על מה ששואלים אותנו הכי הרבה מידי יום, ועשינו זאת בסגנון שאלות ותשובות.
קראי עוד

רגליים חטובות של בחורה

תרגילי כושר לעיצוב הרגליים והבטן

בסרטון הבא שלפניך, תוכלי ליהנות מ- 7 תרגילי כושר לרגליים ולשרירי הבטן אותם תוכלי לעשות עם כדור פיטבול בבית שלך ובכל זמן נתון. הדוגמנית המהממת בסרטון זוהי פמלה ההורסת שאם בא לך את מוזמנת לעקוב אחריה באינסטוש בדיוק כמונו.
קראי עוד

מאמנת כושר עם קוביות בבטן

עשר דקות של תרגילי כושר לבטן לנשים

בכתבה הבאה את תמצאי 14 תרגילים לעיצוב שרירי הבטן לנשים בלבד וללא ציוד מיוחד. אם תעשי את כל התרגילים, ואת לא מספיק מיומנת ובכושר את ממש הולכת להיתפס בבטן. אנו ממליצות לך להתחיל בצורה מדורגת לפי סרגל מאמצים מותאם עבורך.
קראי עוד

תרגיל בטן על שק בחדר כושר

עשרה תרגילי חדר כושר לבטן

אם את מחפשת לעשות תרגילים נוספים לשרירי הבטן במכון כושר בו את מתאמנת, את מוזמנת לקרוא את הכתבה הבאה ולצפות בסרטון המצורף. התרגילים בסרטון מאוד מגוונים וישנו שימוש נרחב במגוון אביזרי כושר כדי ליצור גירוי הן באימון והן לשרירי הבטן. אנו מאוד מקוות שתרמנו לך,

בחורה עם בטן חטובה

שלושה תרגילים לבטן עם גומיה

בכתבה זאת, תמצאי 3 תרגילים לחיטוב הבטן לנשים בעזרת גומיית כושר הנקראת "טרה-בנד". את הגומיה תוכלי לרכוש בכל חנות ספורט כמעט ובמחיר נמוך ומגוחך. כרגע בחרנו את להציג שרירי הבטן עם הגומיה בהמשך נציג שרירים אחרים.
קראי עוד

כדורים צבעוניים ואננס

תרגילי בטן על כדור

הכתבה הבאה, מכילה סרטון עם מספר תרגילים לחיזוק שרירי הבטן לנשים בעזרת כדור פיטבול. בנוסף לתרגילים, הוספנו הסברים מקצועיים ומפורטים על כל תרגיל בטן וכמובן שכתבנו כמה משפטים מזה כדור פיטבול. תהני אהובה,
קראי עוד

תנוחת פלאנק בסיסי

כל מה שרצית לדעת על פלאנק

סרטוני הכושר בכתבה הבאה, כוללים מידע רב בנוגע לתרגיל הפלאנק המפורסם. למשל: היתרונות בביצוע פלאנק, כיצד לבצע פלאנק בצורה נכונה, תרגילים מגוונים וניתוח תנועתי מקיף של התרגיל. את מוזמנת לקרוא את הכתבה ולצפות בסרטונים.

איזה יוםפי

Call Now Button