הכתבות של אתר גו ליידי

שתי נשים בהריון נמתחות על כדור
ספורט בהריון

האם מותר לעשות ספורט בתחילת ההריון

בכתבה הזו, את מוזמנת לקרוא על פעילות גופנית בהריון. תוכלי לקרוא את הדברים הבאים: מאילו דברים עליך להימנע בתכלית האיסור ואילו דברים עליך כן לעשות, נקודות חשובות שעליך להקפיד וליישם וכמובן היתרונות שבכך.

קרא עוד »
תינוק מתוק ישן
ספורט בהריון

תרגילי כושר לזירוז לידה

הסרטון שלפניך, כולל בתוכו מגוון תרגילים לזירוז לידה. מדובר בתרגילים המתבצעים עם כדור פיזיו או בעזרת משקל גוף, המשפרים את זרימת הדם, המחזקים את שרירי רצפת האגן, ותורמים מאוד לנשים העתידות ללדת.

קרא עוד »
בחורה חטובה מכינה שייק
ספורט בהריון

דיאטה בהריון

בכתבה הבאה, תוכלי לקרוא לכל הקשור לדיאטה בזמן הריון, בין הדברים הכתובים בכתבה תקבלי מידע כיצד לבצע זאת נכון, מאילו דברים עלייך להימנע בתכלית האיסור והכול במטרה אחת שיהיו לך כלים טקטיים להתמודדות עם הנושא.

קרא עוד »
אישה בהריון מודדת את הבטן עם סרט מדידה
ספורט בהריון

עליה במשקל בהריון

את מוזמנת לקרוא על עליה במשקל בתחילת הריון ובמהלכו, וכמובן על השאלה: "כמה צריך לעלות במשקל בהריון?". בנוסף, תקבלי טיפים שיעזרו לך לשמור על משקל תקין ועוד מספר המלצות מעולות בנושא. קריאה מהנה,

קרא עוד »
אימון פילאטיס ריצפה
ספורט בהריון

פילאטיס בהריון

בכתבה זו, תמצאי מספר דברים הקשורים לפילאטיס בזמן ההריון, כאשר הכתבה מכילה את הדברים הבאים: מספר נקודות חיוביות ויתרונות אשר הפילאטיס מקנה לנשים הרות, מספר כללים מנחים בסגנון עשי ואל תעשי ועוד מספר הסברים. מוזמנת להיכנס.

קרא עוד »
בטן מצחיקה בהריון
ספורט בהריון

מה עוברות נשים בהריון?

אם את בהריון ובא לך לקרוא מגוון עובדות מצחיקות על נשים בזמן הריון, אנו מזמינות אותך להיכנס ולקרוא את הכתבה הבאה. היא אומנם לא כתבה מחקרית בעלת תוכן נרחב, אבל היא בהחלט מעלה חיוך על השפתיים ואנו בטוחות כי תהיי מזוהה עם הדברים הכתובים בה. אם אהבת? תשתפי הלאה עם חברות שלך או בנות משפחה

קרא עוד »
שלוש נשים יושבות על כדור פיזיו ועושות מתיחות
ספורט בהריון

שאלות ותשובות לגבי ספורט בהריון

כתבה מרתקת ומעניינת, בה תוכלי לקרוא מקבץ שאלות ותשובות בנושא פעילות גופנית בהריון. למשל: מה מומלץ לנשים הריוניות מבחינת ספורט? מה מותר לעשות? כמה מומלץ להתאמן? ממה כדאי להימנע?

קרא עוד »
אישה בהריון נרגעת בפארק
ספורט בהריון

פעילות גופנית בטרימסטר שלישי

בסרטון הבא, תוכלי לצפות במספר תרגילים עבורך בהנחה ואת נמצאת בטרימסטר שלישי להריונך. הדגשים מטרימסטר אחד לשני הינם שונים ולפיכך הסרטונים. הסרטון תורגם מאנגלית לעברית על ידי סיגל בלומנטל.

קרא עוד »
אישה בהריון עושה מתיחות
ספורט בהריון

תרגילי כושר בטרימסטר שני להריון

בסרטון זה, תמצאי תרגילי כושר בהריון המיועדים לטרימסטר שני. את התרגילים מדגימה בחורה בשם אנה, הנמצאת בטרימסטר השני להריונה וממש ניתן לראותה בזמן אמת מזיעה, מתאמנת ומתנשפת.

קרא עוד »
ארוחת בוקר מרעננת
ספורט בהריון

תזונה נכונה בהריון

בכתבה הבאה, את מוזמנת לקרוא קצת אינפורמציה כיצד לאכול בצורה מושכלת בהריון. עובדה קיימת היא שאישה בהריון מעלה בממוצע 10 קילו ומעלה בהריון, לכן עלייך לשמור כדי לא לעלות יותר, לאכול מסודר לתקינות ההריון ולשמור מפני סכרת הריון.

קרא עוד »
ציוד כושר: משקולות, קטלבלס ושייקר
ספורט בהריון

חדר כושר בהריון

פעילות גופנית בהריון במכון כושר, זוהי פעילות מומלצת אשר בהחלט את יכולה לעשות ואף רצוי שתעשי אבל את חייבת לדעת איך לעשות זאת נכון. אם תרצי אחת מתוך מאמנות הכושר שלנו יכולה לכתוב עבורך בתשלום תכנית עבודה לחדר הכושר בהזמן ההריון.

קרא עוד »
אישה בהריון בשמלה סגולה
ספורט בהריון

תרגילי כושר בהריון

בכתבה הבאה, תוכלי לקרוא על מספר תרגילים נחמדים המתאימים לנשים בהריון. כמובן שקיימים עוד עשרות תרגילים שניתן לעשות, אבל אנחנו בחרנו להתמקד באלו. התרגילים נועדו לחיזוק הידיים, הרגליים והסוגרים. מוזמנת להיכנס ולקרוא,

קרא עוד »
אישה עושה יוגה אל מול החוף
ספורט בהריון

יוגה בהריון

אם ברצונך לדעת קצת יותר ולהרחיב את אופקיך בכל הקשור ליוגה בזמן הריון את מוזמנת להיכנס לכתבה. בין הדברים הכתובים תוכלי למשל למצוא פירוט על סוגי היוגה הקיימים כיום ומה מומלץ והיתרונות שיוגה במהלך הריון מקנה לגופך. היכנסי,

קרא עוד »
Call Now Button