תוכן עניינים

מדריכה עושה שרירים
מדריכה עושה שרירים

לבחור מדריכת כושר אישית זאת משימה לא פשוטה בימים אלו, במיוחד שיש הרבה מדריכות בישראל.

לכן הכנו עבורכם מספר טיפים אשר יעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ובתקווה שתעשו את הבחירה הטובה ביותר – אצלנו באתר גו ליידי.

קריטריונים לבחירת מדריכת כושר אישית

היבט כלכלי
העלויות בין אשת מקצוע אחת לשניה, משתנות בהתאם למקצועיות, לוותק, להכשרות ולמדדים נוספים. החשוב מכל הוא לוודא כי המחיר אותו את עתידה לשלם, אכן עומד ביכולותיך הכלכליות על מנת שלא תאלצי להפסיק אימון בשל קושי כלכלי.

קחי בחשבון כי בישראל יש הרבה מדריכות, לכן תעשי את ההחלטה שלך בבירור מעמיק ויסודי בטרם את קופצת למים העמוקים.

 

היבט רגשי
זה ידוע כי רגש הוא דבר מאוד מחבר, לכן קחי בחשבון שאת יכולה להרגיש פתיחות מולה דבר אשר יוציא ממך דברים חדשים.

הסבר: כאשר תרגישי מספיק קרובה אליה את הולכת לשתף אותה בחוויות שעברת, במכשולים שנכשלת, בהצלחות שצלחת זאת אומרת את הולכת "לשתף" את הרגשות והתחושות שלך איתה. עצם זה שתוציאי את שעל ליבך ותשתפי זה יגרום לך לתחושת הקלה נהדרת.

 

היבט פסיכולוגי
אשת המקצוע שתבוא אליך הביתה, תהפוך להיות אשת הסוד שלך מעין פסיכולוגית אשר את תשתפי אותה בהרבה חווית אישיות. פתחון הלב שלך בפניה יתרום להמשכיות והצלחת התהליך כולו.

ההמלצה שלנו היא לבחור מישהי תומכת ואנרגטית שתוכל להטיס אותך קדימה ולהיות המודל שלך לחיקוי. אחד ההיבטים היותר חשובים בתהליך הירידה במשקל הוא "הלוחמה הפסיכולוגית", ברגע שתדעי לפרוץ את המחסום צפויה לך הצלחה רצופה מלאת סיפוק.

 

היבט מקצועי
עליה להיות מקצועית ומוסמכת, כלומר להחזיק בתעודת הסמכה ממוסדות לימודיים מוכרים ברחבי הארץ או העולם. מאמני כושר אשר מעוניינים להצליח בתחום, על פי רוב ירחיבו את התמחותם לאפיקים נוספים, כך באופן מוחלט מקצועיותם תעלה באופן ניכר ועל כן עוד לפני שאת מתחילה להתאמן, תבדקי את התעודות וההסמכות הקיימות ברשותה.

 

היבט אנושי
אימון אישי ידרוש ממך מפגש קבוע על בסיס יומי, שבועי או חודשי, וסביר שתשתפי בעניינייך הפרטיים. על כן, חשוב שהיא תהיה אנושית ולך יהיה נעים ונוח להיות במחיצתה.

מנקודת מבטנו האישית, קחי בחשבון שבמידה והכימיה בינך ובינה תהיה טובה, סביר להניח כי התוצאות העתידיות תהיינה טובות יותר. לאנושיות אין קשר למקצועיות אך זהו קריטריון בלתי מתפשר עבורך ועבור הצלחתך. לעיתים, הידיעה וההרגשה שהיא מבינה אותך כמו גם היכולת שלה לדרבן אותך, תעשה את כל ההבדל ותהפוך את חווית האימון שלך לחיובית יותר.

 

היבט חברתי
עם הזמן כל תהליך האימונים יהפוך לחוויה חברתית ואת הולכת לקחת חלק מרתק בזה. תשתדלי לאהוב את האימונים, לשדר לעצמך מנטרות חיוביות וללמוד ליהנות מהמסע המופלא הזה. מערכת היחסים שתיווצר ביניכן תהיה מושתת על יחסים חברתיים ולא נטו מקצועיים, דבר שיעצים את תחושת הקרבה ביניכן ויתרום לך בהמשך האימונים.

שתי בנות עושות תרגיל בטן
שתי בנות עושות תרגיל בטן

מדריכת כושר קרבי לעומת מדריכה באזרחות

  • חשוב שתדעי, כי אם ברצונך לעבוד באזרחות בתור מדריכת כושר יהיה עליך לעבור מחדש מסלול לימודים. זה נכון, שהיית בתקופת הצבא פעילה וסביר להניח שהיית פעילה בימי ספורט, גיבושים, אימוני כושר גופני, והעברת הרצאות בנושאים שונים אבל הפרמטרים אשר דורשים באזרחות הם קצת שונים מצה"ל.

 

  • כדי לדעת את ההבדלים, יהיה עליך לברר מול מוסדות הלימוד השונים מהם לומדים בקורס, את יכולה לומר להם שיישלחו אליך סילבוס מעודכן (למשל: ווינגייט). בנוסף לכך, אנו ממליצות לך לבדוק מול מקום העבודה שאת רוצה להתקבל אליו, האם אותו קורס של מדריכת כושר קרבי (מדא"גית) שעשית בתקופת הצבא זה מספיק או שצריך לעבור הכשרה מחדש.

 

  • סביר להניח שיגידו לך שאת צריכה ללמוד שוב, אבל תהיי בטוחה שיש לך יתרון עצום כי את מגיעה עם המון ניסיון וידע שרכשת עוד בתקופת הצבא. במקביל, תנסי לבדוק לגבי "פטורים" מקורסים מסיומים אולי הדבר אפשרי. בהצלחה,

ייעוץ טלפוני חינם

מתן מענה מהיר ומקצועי ביותר

אימון ניסיון בלי התחייבות

אימון הכרות במחיר של 150 שקל בלבד

דברו איתיוואטסאפ