מדריכת כושר אישית

מדריכת כושר אישית עושה שרירים

6 קריטריונים לבחירת מדריכת כושר אישית

היבט כלכלי

  • העלויות בין מאמנת כושר אישית אחת למשניה, משתנות בהתאם למקצועיות, לוותק, להכשרות ולמדדי הרצינות. החשוב מכל הוא לוודא כי המחיר אותו את עתידה לשלם, אכן עומד ביכולותייך הכלכליות על מנת שלא תאלצי להפסיק אימון בשל קושי כלכלי. קחי בחשבון כי בישראל יש הרבה מאמנות, לכן תעשי את ההחלטה שלך בבירור מעמיק ויסודי בטרם את קופצת למים העמוקים.

היבט רגשי

  • זה ידוע כי רגש הוא דבר מאוד מחבר, לכן קחי בחשבון שאת יכולה להרגיש פתיחות מול המדריכה שלך דבר אשר יוציא ממך דברים חדשים. הסבר: כאשר תרגישי מספיק קרובה אליה את הולכת לשתף אותה בחוויות שעברת, במכשולים שנכשלת, בהצלחות שצלחת זאת אומרת את הולכת "לשתף" את הרגשות והתחושות שלך איתה. עצם זה שתוציאי את שעל ליבך ותשתפי זה יגרום לך לתחושת הקלה נהדרת.

היבט פסיכולוגי

  • אשת המקצוע שתבוא אלייך הביתה, לאט לאט תהפוך להיות אשת הסוד שלך מעין פסיכולוגית אשר את תשתפי אותה בהרבה חווית אישיות. פתחון הלב שלך בפניה יתרום להמשכיות והצלחת התהליך כולו. ההמלצה שלנו היא לבחור מישהי תומכת ואנרגטית שתוכל להטיס אותך קדימה ולהיות המודל שלך לחיקוי. אחד ההיבטים היותר חשובים בתהליך הירידה במשקל הוא "הלוחמה הפסיכולוגית", ברגע שתדעי לפרוץ את המחסום צפויה לך הצלחה רצופה מלאת סיפוק.

היבט מקצועי

  • עליה להיות מקצועית ומוסמכת, כלומר להחזיק בתעודת הסמכה ממוסדות לימודיים מוכרים ברחבי הארץ או העולם. מאמני כושר אשר מעוניינים להצליח בתחום, על פי רוב ירחיבו את התמחותם לאפיקים נוספים, כך באופן מוחלט מקצועיותם תעלה באופן ניכר ועל כן עוד לפני שאת מתחילה להתאמן, בדקי את התעודות וההסמכות הקיימות ברשותה.

היבט אנושי

  • אימון אישי ידרוש ממך מפגש קבוע על בסיס יומי, שבועי או חודשי, וסביר שתשתפי בעניינייך הפרטיים. על כן, חשוב שהמדריכה בה את בוחרת תהיה אנושית ולך יהיה נעים ונוח להיות במחיצתה. מנקודת מבטנו האישית, קחי בחשבון שבמידה והכימיה בינך ובינה תהיה טובה, סביר להניח כי התוצאות העתידיות תהיינה טובות יותר. לאנושיות אין קשר למקצועיות אך זהו קריטריון בלתי מתפשר עבורך ועבור הצלחתך. לעיתים, הידיעה וההרגשה שהיא מבינה אותך כמו גם היכולת שלה לדרבן אותך, תעשה את כל ההבדל ותהפוך את חווית האימון שלך לחיובית יותר.

היבט חברתי

  • עם הזמן כל תהליך האימונים יהפוך לחוויה חברתית ואת הולכת לקחת חלק מרתק בזה. תשתדלי לאהוב את האימונים, לשדר לעצמך מנטרות חיוביות וללמוד ליהנות מהמסע המופלא הזה. מערכת היחסים שתיווצר ביניכן תהיה מושתת על יחסים חברתיים ולא נטו מקצועיים, דבר שיעצים את תחושת הקרבה ביניכן ויתרום לך בהמשך האימונים.

מדריכת כושר באימון עם הלקוחה

יש לנו מדריכות כושר לפי אזור גיאוגרפי

אנו פזורים ברחבי הארץ עם עשרות מדריכות כושר אישית ע"פ אזורים שונים. מוזמנת להיכנס לאחד הריבועים הנמצאים למטה, ולמצוא את מבוקשך בהתאם למטרות ולצרכים שלך.

»» להמשך לדף הבית תלחצי כאן

צרי קשר

מאשרת קבלת חומר שיווקי מ Go Lady

כל הזכויות שמורות ©2012 גו ליידי - אתר כושר לנשים | מאמנת כושר אישית עד הבית ובפארק | שלום עליכם, תל אביב | תנאי השימוש |
Call Now Button