מדריכת כושר אישית

6 קריטריונים לבחירת מדריכת כושר אישית

היבט כלכלי

  • העלויות בין מאמנת כושר אישית אחת למשניה, משתנות בהתאם למקצועיות, לוותק, להכשרות ולמדדי הרצינות. החשוב מכל הוא לוודא כי המחיר אותו את עתידה לשלם, אכן עומד ביכולותייך הכלכליות על מנת שלא תאלצי להפסיק אימון בשל קושי כלכלי. קחי בחשבון כי שוק המדריכות בישראל רווי נורא, לכן תעשי את ההחלטה שלך בבירור מעמיק ויסודי בטרם את קופצת למים העמוקים.

היבט רגשי

  • זה ידוע כי רגש הוא דבר מאוד מחבר, לכן קחי בחשבון שאת יכולה להרגיש פתיחות מול המדריכה שלך דבר אשר יוציא ממך דברים חדשים. הסבר: כאשר תרגישי מספיק קרובה למדריכה שלך את הולכת לשתף אותה בחוויות שעברת, במכשולים שנכשלת, בהצלחות שצלחת זאת אומרת את הולכת "לשתף" את הרגשות והתחושות שלך איתה. עצם זה שתוציאי את שעל ליבך ותשתפי זה יגרום לך לתחושת הקלה נהדרת.

היבט פסיכולוגי

  • אותה מדריכת כושר אישית שתגיע אלייך הביתה, לאט לאט תהפוך להיות אשת הסוד שלך מעין פסיכולוגית אשר את תשתפי אותה בהרבה חווית אישיות. פתחון הלב שלך בפניה יתרום להמשכיות והצלחת התהליך, ההמלצה שלנו צוות Go Lady היא לבחור מדריכה תומכת ואנרגטית שתוכל להטיס אותך קדימה ולהיות המודל שלך לחיקוי. אחד ההיבטים היותר חשובים בתהליך הירידה במשקל הוא "הלוחמה הפסיכולוגית", ברגע שתדעי לפרוץ את המחסום צפויה לך הצלחה רצופה מלאת סיפוק.

היבט מקצועי

  • על מדריכת הכושר בה תבחרי, להיות מדריכת כושר מקצועית אשר מחזיקה בתעודת הסמכה ממוסדות לימודיים מוכרים ברחבי הארץ או העולם. לא כל מדריכי הכושר הם מאמנים אישיים כמו שלא כל המאמנים האישיים הם מדריכי כושר, וכאן ההזדמנות שלך לקבל את ההחלטה האם את רוצה לעבוד עם מדריכת כושר שהיא גם מאמנת או לאו. מאמני כושר אשר מעוניינים להצליח בתחום, על פי רוב ירחיבו את התמחותם לאפיקים נוספים, כך באופן מוחלט מקצועיותם תעלה באופן ניכר ועל כן עוד לפני שאת מתחילה להתאמן עם מדריכת כושר אישית, בדקי את התעודות וההסמכות הקיימות ברשותה.

היבט אנושי

  • אימון אישי ידרוש ממך מפגש קבוע על בסיס יומי, שבועי או חודשי, את המאמנת סביר שתשתפי בעניינייך הפרטיים. על כן, חשוב שהמדריכה בה את בוחרת כדי לעשות כושר תהיה אנושית ולך יהיה נעים ונוח להיות במחיצתה. מנקודת מבטנו האישית, קחי בחשבון שבמידה והכימיה בינך ובינה תהיה טובה, סביר להניח כי התוצאות העתידיות תהיינה טובות יותר. לאנושיות אין קשר למקצועיות אך זהו קריטריון בלתי מתפשר עבורך ועבור הצלחתך. לעיתים, הידיעה וההרגשה שמדריכה מבינה אותך כמו גם היכולת שלה לדרבן אותך, תעשה את כל ההבדל ותהפוך את חווית האימון שלך לחיובית יותר.

היבט חברתי

  • עם הזמן כל תהליך האימונים יהפוך לחוויה חברתית ואת הולכת לקחת חלק מרתק בזה. תשתדלי לאהוב את האימונים, לשדר לעצמך מנטרות חיוביות, להתיידד עת המדריכה שלך וללמוד ליהנות מהמסע המופלא הזה. מערכת היחסים שתיווצר בינך לבין מדריכת הכושר שלך תהיה מושתת על יחסים חברתיים ולא נטו מקצועיים, דבר שיעצים את תחושת הקרבה ביניכן ויתרום לך בהמשך האימונים. מדריכת כושר אישית המשמשת גם כחברה, גם כפסיכולוגית וגם כאשת מקצוע מוסמכת  תדע להוציא ממך יותר באימונים ולגרום לך להתמיד יותר.

מדריכת כושר אישית

יש לנו מדריכות כושר לפי אזור גיאוגרפי

אנו פזורים ברחבי הארץ עם עשרות מדריכות כושר אישית ע"פ אזורים שונים. מוזמנת להיכנס לאחד הריבועים הנמצאים למטה, ולמצוא את מבוקשך בהתאם למטרות ולצרכים שלך.

צוות המדריכות של Go Lady עמל יומם וליל על מנת לעמוד בכל ששת הקריטריונים לעיל, ובכדי להעניק לך את חווית האימון האישי הטובה ביותר.

צרי קשר

מאשרת קבלת חומר שיווקי מ Go Lady

כל הזכויות שמורות ©2012 גו ליידי - אתר כושר לנשים | מאמנת כושר אישית עד הבית ובפארק | שלום עליכם, תל אביב | תנאי שימוש |
Call Now Button