תוכן עניינים

שתי נשים עושות שיעור יוגה
שתי נשים עושות שיעור יוגה

דרך נהדרת להתמיד לאורך זמן באימונים היא לשכור שירותים של מאמנת כושר אישית עד הבית אשר תדאג להוציא ממך את המקסימום כשאת עייפה, וכמובן תשמור עליך במסגרת מחייבת שלא תוכלי לוותר לעצמך בכזאת קלות.

זהו פתרון מצוין לנשים עסוקות שלא מצליחות לפנות זמן לכך, לכאלו עם משפחה וילדים או לכאלו חסרות מוטיבציה שלא רואות את עצמן מתמידות בכוחות עצמן.

היתרונות של מאמנת כושר אישית עד הבית

האימונים יכולים להתבצע

בסלון, בחצר, באחד החדרים, על הגג. לא חייב שיהיה לך מקום ענק בבית, אלו מספיק אפילו חדר קטן ונחמד.

 

היא תחסוך לך זמן

עצם העובדה שאת לא צריכה לצאת מהבית וליסוע אליה, זה יתרון ענק שיחסוך לך הרבה זמן וכאב ראש. המאמנת תגיע אלייך בהתאם לימים ולשעות בהם קבעתן אימון יחד.

 

היא מגיעה עד אליך עם ציוד כושר מגוון

את לא צריכה לחשוש ולדאוג יותר מידי או להכין דברים מראש, כי אותה מאמנת אשר תבוא אליך הביתה תביא איתה את כל מה שאת צריכה לטובת אימון כושר מושלם ואפקטיבי.

 

היא תגרום לך להתמיד לאורך זמן

המסגרת "המחבקת והעוטפת" של אימונים אישיים תגרום לך לא לבטל מחוסר אי נעימות או התחייבות כלפי המאמנת, דבר התורם רבות להמשכיות והתמדה באימונים.

אישה עם בגדי ספורט שחורים אוחזת במזרן יוגה
אישה עם בגדי ספורט שחורים אוחזת במזרן יוגה

אילו אימונים ניתן לעשות בבית?

אימוני כוח

ניתן לעשות אימוני כוח לחיזוק השרירים בגוף בעזרת משקולות, קטלבלס, גומיות ורצועות TRX. את תופתעי לגלות, כמה אנרגיה אפשר להוציא ממך בשעה אחת בבית שלך.

 

פעילות אירובית

ניתן לעשות מגוון אימונים המעלים את הדופק, המזכירים את עולם הזומבה, העיצוב הדינמי והקיקבוקס. זהו תחליף לאימוני ריצה אשר בלתי אפשריים בבית (הכוונה למי שאין לה הליכון בבית שלה).

 

אימוני מתיחות וגמישות

תוכלי לגוון מידי פעם באימוני מתיחות לטובת הארכת שרירים, שכן זהו מצרך נדיר שנוטים להזניח מידי פעם (הכוונה לגמישות בגוף). ניתן לעשות מתיחות עם גליל פילאטיס, כדור פיזיו, ואביזרים נוספים.

ייעוץ טלפוני חינם

מתן מענה מהיר ומקצועי ביותר

אימון ניסיון בלי התחייבות

אימון הכרות במחיר של 150 שקל בלבד

דברו איתיוואטסאפ