אישה עושה קיקבוקס
אישה עושה קיקבוקס

לחזור למסגרת אימונים פעילה אחרי הלידה בצורה עצמאית זוהי החלטה לא פשוטה, לכן עלייך להיעזר בשירותים של מאמנת כושר אישית לנשים לאחר לידה מקצועית ומסורה אשר תוכל להנחות אותך מחדש ולהכניס בך רוח לחימה והמון מוטיבציה.

מתי את יכולה לחזור לפעילות?

את הרופאה הטובה ביותר של עצמך

כאשר תרגישי ביטחון ומוכנות לחזור להתאמן לכי על זה, הרי את מכירה את גופך יותר טוב מכל אדם אחר. חשוב מאוד לזכור, כי עלייך לגשת לרופא המטפל לקבל חוות דעתו ואת אישורו הטוטאלי ותמיכתו בנושא להמשך הפעילות שלך.

 

ההמלצה הגנרית

בדר"כ ההמלצה הגנרית היא חודש וחצי אחרי הלידה תוכלי להתאמן. אבל קחי בחשבון, כי קיימת המלצה בספרים ואילו לעיתים בפועל (בחיים האמיתיים) זה לא עולה בקנה אחד. לדוגמא: ישנן נשים שעברו הריון קשה ומסורבל שתהליך ההחלמה ארוך מהרגיל, ישנן נשים כי בעקבות ההריון סובלות מבעיות רפואיות נקודתיות שיש לטפל בהן ואז ניתן יהיה להתאמן. לכן אנו ממליצות לך כן להיעזר בשירותים של מישהי המתאימה לך.

אישה מחייכת ועושה שריר
אישה מחייכת ועושה שריר

פעילות מומלצת

פעילות גופנית מתונה

תתחילי בדברים הקלים והפשוטים כמו: הליכה קלה עד בינונית, טיול עם התינוק בעגלה, ביצוע תרגילים שלא מהווים לחץ וקושי תהומי, תעבדי על חגורת הבטן והסוגרים והשתמשי במשקלים נמוכים.

 

אימונים מותאמים

אנו מדברות על אימונים עם מאמנת, שיודעת בדיוק על אילו אזורים להתמקד וכיצד לעשות זאת נכון בצורה הטובה ביותר על מנת לא להסב לך נזק מיוחד.

 

פעילות גופנית שגורמת לך לחייך

תנסי למצוא את הדברים האהובים עלייך המסבים לך אושר וגורמים לך להנאה ומצליחים לגרום לנפש שלך "לחייך" ואת אלו תחבקי חזק ותמנפי אותם. לדוגמא: אם את אוהבת ים ומחפשת להזיז את הגוף במקביל, תנסי פעילות ימית כמו: חתירה סאפ, יוגה על סאפ, אימוני שחיה.

כללים שעליך לזכור

תקבעי לעצמך מטרה עם אופק וזמן

למשל בעוד 3 חודשים מעכשיו אני מתחילה לעשות הליכות על בסיס יומי עם החברה שלי שרית, אני נרשמת לחדר כושר, אני מתחילה לרוץ פעמיים בשבוע.

 

גשי לקבל עזרה מקצועית

בהיבט התזונתי, אם את רואה שאת זקוקה לעזרה אל תתביישי וגשי לאנשי מקצוע ותשלמי מכיסך לדיאטנית או נטורופתית. ובהיבט הספורטיבי, אם את רואה שקשה לך להתמיד תעזרי בשירותים של מישהי שתלווה אותך ללא כל חשש.

ייעוץ טלפוני חינם

מתן מענה מהיר ומקצועי ביותר

אימון ניסיון בלי התחייבות

אימון הכרות במחיר של 150 שקל בלבד

דברו איתיוואטסאפ