תוכן עניינים

מתאמנים בפארק
מתאמנים בפארק

את מחפשת לעשות אימונים אישיים בבאר שבע? ובכן הגעת למקום הנכון.

לפני שאת משאירה פרטים, קחי בחשבון שיהיה עליך להשקיע זמן וכסף לטובת התהליך הנפלא הזה.

מקומות מומלצים להתאמן בבאר שבע

בחרנו להתמקד בפארקים פופולריים

כתבנו לך כאן רק רשימה קצרה של חלק מהמקומות הציבוריים שבהם שווה לעשות פעילות גופנית. כמובן שיש עוד הרבה גינות ציבוריות ומקומות מהממים אחרים.

 

פארק ב"ש

מקום חביב עם מזרקות לילדים ומתקנים ציבוריים בהם תוכלי להשתמש ולהתאמן. הפארקים האחרים שציינו למעלה הרבה יותר גדולים ומאובזרים.

 

פארק הילדים

פארק מופלא הכולל שבילי אופנים, אגם יפייפה, שבילים להליכה, מתקנים מדהימים לילדים, אזורים נגישים ועוד אטרקציות נהדרות. אם את תושבת באר שבע ואת גרה קרוב לפארק תשקלי בחיוב להתאמן שם מידי פעם.

 

פארק מרמלדה

כולו מוקדש לפעילות ספורטיבית וכולל: מתקני ספורט ציבוריים לפי דרגות קושי, מסלולי רכיבה וריצה נוחים ונגישים, אזור לגלגיליות ועוד מלא דברים שווים.

 

פארק נחל

מקום מדהים בגודל של 5 אלף דונם לפחות, כולל אמפיתאטרון ענק, שטחים ענקיים הניתן לנוח או להתאמן בהם, מתקני שעשועים ושבילים אטרקטיביים בהם ניתן לצעוד ולרוץ.

בחורה עושה מתיחות
בחורה עושה מתיחות

אילו אימונים אנחנו עושים?

ספורט בהריון

תוכלי לעשות אימונים עם מאמנת מוסמכת ובכפוף לאישור רפואי בתוקף. האימונים הם נעשים לפי הטרימסטר בו את נמצאת, אתן תעבדו יחד על הדברים שבאמת חשובים ונחוצים לטובת הלידה, תחזקו את הגוף בדיוק בנקודות החשובות וכמובן תעשו תרגילים מותאמים להריוניות.

 

לנשים אחרי לידה

מיועד לנשים אשר ילדו לא מזמן ורשאיות לחזור לאימונים סדירים. בדרך כלל זה לוקח 3 שבועות לפחות, כאשר ישנם מקרים שצריך להמתין בהם קצת יותר. האימונים כוללים עבודה לשריפת קלוריות, עבודה חזקה על שרירי הבטן הרפויים, חיזוק הכתפיים והיציבה וכמובן טיפים לתזונה נכונה.

 

אימוני TRX

זה האימון עם הרצועות המפורסמות, בו את מרימה את הגוף שלך בכל מיני אפשרויות. אפשר לעבוד עם הTRX על כל השרירים בגוף, וכמובן אפשר לשלב גם אימון אירובי אשר מגביר את דופק הלב עם הרצועות. מטרת האימון היא לחזק לך את השרירים, לעצב לך את הגוף, וכמובן לתרום לירידה במשקל.

 

אימוני קיקבוקס

מדובר באימונים בהם שריפת הקלוריות היא פשוט מטורפת בפרק זמן קצר. אלו אימונים עצימים וחזקים מאוד, ככה שאם את לא הכי בכושר, אנו ממליצות לך כן לעשות קיקבוקסינג אבל בקטנה ולא כל האימון עצמו. אפשר כמובן לשלב את האימון הזה יחד עם תרגילי עיצוב לתוצאות מקסימליות. זה דורש מעט טכניקה ממך ולא מעבר.

ייעוץ טלפוני חינם

מתן מענה מהיר ומקצועי ביותר

אימון ניסיון בלי התחייבות

אימון הכרות במחיר של 150 שקל בלבד

דברו איתיוואטסאפ