תוכן עניינים

לפני ואחרי דיאטה
לפני ואחרי דיאטה

זהו החלום הכי גדול של כל אישה אשר ילדה זה עתה ומטרתה הנכספת היא לחזור לגזרה הישנה והחטובה. זוהי אמנם משימה לא פשוטה הדורשת אורח רוח, מוטיבציה וכוח רצון גדול אך בהחלט אפשרית.

לרזות אחרי לידה איך עושים את זה?

החלק הראשון

בכוחות עצמך כלומר, את יכולה להתמודד עם כל נושא הירידה בעצמך כאשר זה מצריך ממך לא להיכנע לפיתויים החיצוניים סביבתיים ולהתמיד ולעשות ספורט בצורה מאוזנת שלוש פעמים בשבוע.

 

החלק השני

קבלת עזרה מקצועית מאנשי מקצוע מומחים בנושא כגון: דיאטנית המתמחה בנשים לאחר לידה אשר תבנה לך תפריט תזונתי ייעודי ומותאם אך ורק עבורך או לחלופין אימונים אישיים בליווי של מאמנת אשר תעזור לך בכל נושא הפעילות הגופנית ותדאג "להעיר" לך את השרירים הרדומים.

 

אם לדעתך את מסוגלת בצורה עצמאית אנחנו מאחלים לך בהצלחה בהמשך הדרך, אך יחד עם זאת באם את מעוניינת בעזרה מקצועית מבחוץ עליך לדעת,  כי אימון נמשך כשעה וכולל בתוכו פעילות ספורטיבית בהתאם למטרות האישיות והצרכים הפרטיים שלך, בזמן ובשעה הנוחים לך.

מה הם היתרונות של הרזיה אחרי לידה?

לחזור לגוף של פעם

אי אפשר לתאר במילים את ההרגשה המדהימה של החזרה לגזרה הישנה לפני ההיריון. קחי בחשבון שזוהי משימה מורכבת, אבל שווה כל דקה של השקעה.

 

לקבל 1,000 מחמאות ביום

הכי כיף לקום בבוקר לקבל מחמאות מהבעל שאת נראית נהדר, בדרך לאוטו את פוגשת את השכנה שאומרת לך את נראית מדהים ובעבודה אומרים לך שאת נראית צעירה הרבה יותר מפעם.

 

שחרור לחצים

תקופת ההריון זוהי תקופה הנושאת בתוכה מגוון לחצים ומתחים נפשיים חיצוניים ופנימיים, הורמונליים ופיזיולוגיים. ואילו אימוני כושר בפרט ופעילות גופנית בכלל ידועים כמסייעים להפגת הלחצים על ידי כך שהם משחררים אנדורפינים המשפרים את מצב הרוח.

 

אין דבר העומד בפני הרצון

תלמדי לנצח את המשקעים, תוכיחי לעצמך שאת יודעת להתמודד עם נושא המשקל בכוחות עצמך, וגם אם היה ואת רואה שאת מתקשה זו לא בושה להיעזר באנשי מקצוע אשר ילוו אותך כל הדרך אל המטרה כמו: נטורופתית שתהיה אחראית לכל נושא האכילה הרגשית והפיסית ואו מדריכה שתדאג להחזיר אותך לכשירות גופנית. תמיד תזכרי, שישנן עשרות אלפי נשים שהיו בנעליים שלך והצליחו ואת הרי לא שונה מהן.

 

לסיכום, אם גם את משתוקקת ליהנות מחוויית אימון בלתי נשכחת, רוצה לראות תוצאות מהירות ומחפשת ליווי אישי של מישהי אשר יש לה את הידע והכלים המקצועיים בתחום של הגעת למקום הנכון.

ייעוץ טלפוני חינם

מתן מענה מהיר ומקצועי ביותר

אימון ניסיון בלי התחייבות

אימון הכרות במחיר של 150 שקל בלבד

דברו איתיוואטסאפ