אמא עושה התעמלות עם התינוק שלה
אמא עושה התעמלות עם התינוק שלה

התעמלות עם תינוקות זוהי דרך מצוינת לשמור על כושר, דרך נהדרת לחבר בין האם לבין התינוק, מסייעת בשיפור מצב הרוח וכמובן הכי כיף זה להתאמן עם הבייבי שלך ולראות אותו צוחק, נהנה ומחייך לך לאורך כל האימון ♥

 

התרגילים בסרטון עובדים על הרגליים, הישבן, שרירי הבטן והידיים, החזה ובמקביל מעלים מעט את הדופק.

 

כל שעליך לעשות הוא להביט בסרטון המקסים הזה, להניח את התינוק שלך לידך כי הוא הולך להיות הפרטנר הכי "קוצ'י מוצ'י" שהיה לך אי פעם.

התעמלות אחרי לידה עם תינוק

שכיבות סמיכה עם התינוק

תעברי למצב של מעין עמידת שש, ידיים קצת מעל רוחב כתפיים, ברכיים על הרצפה (או על השטיח), כפות הרגליים באוויר והתינוק מונח מולך. כל שעליך לעשות הוא לבצע שכיבות סמיכה לכיוון התינוק שלך כמובן שאפשרי לתת לו נשיקה חמה תוך כדי. התרגיל מחזק את שרירי הידיים, את שרירי החזה, הבטן וכמובן התינוק שלך ממש יאהב את זה.

 

כפיפות בטן

תעברי למצב שכיבה על הגב, רגליים מקופלות כאשר התינוק מונח בזהירות על החזה שלך ואת אוחזת אותו מספיק טוב כשהוא ישר ונוח לו. לאחר מכן, תבצעי כפיפות בטן כאשר עליך לדאוג שהכתפיים והראש שלך יהיו באוויר כל פעם שאת מבצעת כפיפה וכמובן אחזי בתינוק שלך תוך כדי. בהנחה ואת מרגישה כאבי צוואר, תבצעי את אותו תרגיל רק שהפעם תעשי בטן סטטי ללא עליות וירידות.

 

כפיפות בטן תחתונה

תשכבי על הגב, תאחזי בתינוק בבטחה, תבצעי הצלבה של הרגליים שלך באוויר ולאחר מכן תבצעי מעין הרמות של הרגליים כלפי מעלה כאשר הישבן כל פעם עולה למעלה ומתנתק מהקרקע. התרגיל הזה עובד חזק מאוד על שרירי הבטן התחתונה לעומת קודמו, אשר הפעיל יותר את שרירי הבטן העליונה.

 

פלאנק (סטטי)

עליך לעשות פלאנק כאשר התינוק מונח מתחתיך אל מול הפנים שלך (חשוב מאוד תמיד לשמור על חיוך וקשר עין עם התינוק שלך). רגליים ישרות, ישבן מורם ולא שקוע, כאשר האמות על הקרקע. להחזיק בין 30 שניות עד לדקה שלמה ותמיד לשמור על גב זקוף וישבן כלפי מעלה.

 

פלאנק דינאמי

הפעם מדובר בפלאנק דינמי משמע עליך לזוז למעלה ולמטה תוך כדי התרגיל. מדובר בתרגיל ברמת קושי גבוהה יותר אשר מפעיל את שרירי הבטן ויחד עם זאת מגביר את הדופק.

 

בייבי סקוואט

תעברי למצב של סקוואט בעמידה עם מעט פישוק ברגליים, תאחזי את תינוקך באיזו תנוחה בה תבחרי למשל: תנוחת "נמר על העץ", תנוחת הנקה, כשהוא שוכב על הגב. לאחר מכן, תבצעי ירידות כלפי מטה ועליות חזרה מעלה. תשימי לב, שהתינוק שלך זוהי ההתנגדות של התרגיל בעצם וכמובן ככל שהתינוק שוקל יותר התרגיל יהווה רמת קושי גבוהה, כמו כן הזווית בה תאחזי בתינוק תשפיע על רמת הקושי בתרגיל.

 

פשיטת מרפקים

תעברי למצב שכיבה על הגב, רגליים מקופלות, תאחזי את תינוקך יד אחת תומכת בצוואר ובראש ואילו היד השניה במרכז הגוף (גב תחתון-ישבן). לאחר מכן, תבצעי הרמות של הבייבי למעלה ולמטה ותרגישי את שרירי הזרוע האחורית שעובדים.

ייעוץ טלפוני חינם

מתן מענה מהיר ומקצועי ביותר

אימון ניסיון בלי התחייבות

אימון הכרות במחיר של 150 שקל בלבד

דברו איתיוואטסאפ