עשרות לקוחות מרוצות

ענת
ענת
Read More
הייתי רוצה לשתף אתכן באחת החוויות הטובות שהיו לי בחיים אני מתכוונת כמובן לאימוני הכושר שעשיתי עם המאמנת עינת ממש אחרי שילדתי. האימונים היו מגוונים וממש כייפים
זיו
זיו
Read More
שמי זיו וסיפורי הוא כזה, אחרי לידה היה לי חלום להשיג גוף כמו של פעם, וכיום אחרי 2 לידות הגשמתי אותו בזכות אימונים מסודרים ותזונה בריאה אצל גו ליידי.
חביבה
חביבה
Read More
מאמנות הכושר של גו ליידי פשוט מבריקות! מתן השירות המהיר, ההתנהלות כולה בטלפון ובמיילים הייתה מאוד מהירה. רמת המקצועיות שהן מפגינות מהטובות שנתקלתי בהן. ממליצה לכן!
Previous
Next
מורן
מורן
Read More
קוראים לי מורן, ואני הגעתי לגו ליידי כאשר חיפשתי מאמנת כושר לילדים עבור הבן שלי אוראל. מאז האימונים הבן שלי מאוד מרוצה, אפילו יצא לי להיות נוכחת באימון הראשון שזה ממש כיף.
איילת
איילת
Read More
רציתי לעצמי מאמנת כושר אישית בוגרת וינגייט וככה בעצם הגעתי לאתר של גו ליידי. חייגתי לטלפון המופיע באתר ומיד סיפקו לי את כל התשובות לשאלות שהיו לי. לכי תנסי אותם גם את ממליצה לך
נוגה
נוגה
Read More
אחרי חיפוש ממושך באינטרנט עבור מאמנת כושר לנשים בהריון הגעתי לאתר ומיד התאהבתי. לפני שמיהרתי לצלצל קראתי קצת והתרשמתי מאוד מהדברים הכתובים. ממליצה לך לנסות!
Previous
Next
ניקול
ניקול
Read More
I highly recommend on Go Lady Fitness girls, who makes me feel more comfortable with my body and be in a good shape. Especially, those TRX trainings that were a bomb. Go for it girls
קייט
קייט
Read More
I was searching a Personal Trainer in Tel Aviv and got directly to Go Lady website. They were very professional even on our phone calls, so I told to myself why not to try. I highly recommended
נועה
נועה
Read More
אני רוצה להמליץ לכן על החוויה שלי עם מאמנת כושר פרטית. היות ושיגרת היומיום שלי פשוט היסטרית (מלאת מבחנים כן אני סטודנטית) ואין לי רגע דל לנשום, הייתי צריכה מסגרת שתעזור לי לחלץ עצמות ולשחרר לחצים בתקופות המבחנים. בנות גו ליידי עזרו לי להגשים זאת.
Previous
Next
יעל
יעל
Read More
אני יעל קצינה בצה"ל, ולאתר גו ליידי הגעתי אחרי חיפושים ברשת. הייתי צריכה להיכנס לכושר והתחלתי לחפש מאמנות כושר בפייסבוק ובגוגל ועד שהגעתי לאתר הזה.
דניאל
דניאל
Read More
חייבת לציין שהשירות שקיבלתי מאתר גו ליידי היה מצוין להפליא! מהיר, איכותי ושירותי. תוך כדי שחיפשתי מאמנת כושר אישית בהרצליה הם הופיעו, צילצלתי, שוחחתי ונרשמתי. אני ממליצה לך!
בתאל
בתאל
Read More
תמיד הייתי פעילה ובכושר במסגרות שונות למשל: פילאטיס, יוגה, ספינינג. וכשעברתי לתל אביב חיפשתי להתאמן עם מדריכה צמודה שתאתגר אותי יותר מהכושר בו אני נמצאת. ממליצה לכן בנות!
Previous
Next
אלינה
אלינה
Read More
לעולם הכושר הגעתי אחרי 2 הלידות שעברתי שבגללן עליתי במשקל ורציתי כל כך להיות חטובה ומוצקת ממש כמו לפני ההריון. לטובת המשימה הלא פשוטה נעזרתי באשת מקצוע שדחפה אותי קדימה וכמובן דאגה שלא אוותר לעצמי. ממליצה!
אלונה
אלונה
Read More
חברה המליצה לי על האתר הזה בחום. הגעתי בהתחלה בעיקר לצפות בתרגילי כושר, ולאחר חודשיים וחצי החלטתי להירשם לסדרת אימונים של 20 אימונים. זה היה מטורף מבחינתי
שרית
שרית
Read More
אני חייבת לבנות של גו ליידי תודה ענקית, שהצליחו להקים אותי מהספה בימים חמים, קרים, ברוחות ובשלגים ועשו זאת בהרבה חיוך ואהבה. אפילו זכיתי לכינוי מהם "שרית הנינג'ה". בארור שכדאי לך
Previous
Next

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.