המלצות על מאמנות הכושר של גו ליידי

את מוזמנת לקרוא המלצות של לקוחות מרוצות שהתאמנו עם מאמנת כושר אישית מטעמנו

ענתוש

ענתוש

קוראים לי ענת, והייתי רוצה לשתף אתכן באחת החוויות הטובות שהיו לי בחיים אני מתכוונת כמובן לאימוני הכושר שעשיתי עם המאמנת עינת ממש אחרי שילדתי. האימונים היו מגוונים וממש התרכזנו בכל האזורים שביקשתי לעבוד עליהם.

חביבוש

חביבוש

שמי חביבה, והיום אני רוצה לפרגן למאמנות הכושר המדהימות של גו ליידי שיודעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר. בנוסף אציין כי הן למדו בוינגייט והן בהחלט יודעות מה הן עושות. אם את מחפשת אימוני כושר לנשים עבורך – זה כאן.

זיווש

זיווש

שמי זיו, והיום אשמח להמליץ לך על הדרך שעברתי עם GO LADY. לאחר הלידה הראשונה היה לי חלום להגיע לאותו גוף כמו של פעם, הגוף שכל כך אהבתי להסתכל עליו בראי. וכיום אחרי 2 לידות הגשמתי אותו בזכות אימונים מסודרים ותזונה בריאה.

מורנוש

מורנוש

קוראים לי מורן, והייתי שמחה להמליץ לכן שהגעתי לאתר של גו ליידי אחרי חיפושים באינטרנט כאשר חיפשתי מאמנת כושר לילדים עבור הבן שלי. מאז האימונים בני מאוד מרוצה, אפילו יצא לי להיות נוכחת באימון הראשון ככה שזה ממש טוב לילד שאת איתו.

איילת

איילת

היי לכולן אני איילת, והייתי שמחה לשתף אותך בחוויות האימונים שלי. אני בכלל הגעתי לכאן אחרי שביררתי לעצמי אימוני TRX בפארק הירקון היות ואני גרה די קרוב. צילצלתי, קבעתי אימון TRX ומאז אני מאוהבת באימונים המדהימים הללו.

נוגוש

נוגוש

שלום לכולן לי קוראים נוגה, והייתי שמחה להמליץ גם לך על השירות המקצועי שקיבלתי. אני הגעתי לכאן תוך כדי שחיפשתי לעצמי מאמנת כושר אישית בתל אביב במהלך ההריון. הופתעתי מרמת הידע והניסיון שיש להן להציע לי והחלטתי לעשות את זה.

ניקול

ניקול

I highly recommend on Go Lady Fitness girls, who makes me feel more comfortable with my toal body and be in a good shape now days. Especially, those TRX trainings that were a bomb. Go for it girls you have my recommendation.

נועה

נועה

היי בנות שמי הוא נועה, והיום אני רוצה להמליץ לכן על החוויה של עם מאמנת כושר פרטית. היות ושיגרת היומיום שלי פשוט היסטרית (מלאת מבחנים כן אני סטודנטית) ואין לי רגע דל לנשום, הייתי צריכה מסגרת שתעזור לי לחלץ עצמות ולשחרר לחצים בתקופות המבחנים. בנות גו ליידי עזרו לי להגשים זאת.

יעל

יעל

היי בנות אני יעל קצינה בצה"ל, ולאתר גו ליידי הגעתי אחרי חיפושים ברשת. הייתי צריכה להיכנס לכושר והתחלתי לחפש מאמנות כושר בפייסבוק ובגוגל ועד שהגעתי לאתר הזה. קראתי קצת המלצות של לקוחות אחרות, ועוד כמה כתבות והחלטתי לנסות. ואני ממליצה!

דניאל

דניאל

היי לכולן שמי הוא דניאל ואני גרה בהרצליה, והייתי שמחה להמליץ לכן על החוויה שלי. חייבת לציין שהשירות שקיבלתי מאתר גו ליידי היה מצוין להפליא! מהיר, איכותי ושירותי. תוך כדי שחיפשתי מאמנת כושר אישית בהרצליה הם הופיעו, צילצלתי, שוחחתי ונרשמתי. אני ממליצה גם לכן!

בתאל

בתאל

היי בנות שמי בתאל מתגוררת בת"א, ואני גם רוצה לחזק את הדברים שנאמרו כאן על המדריכות המקסימות של גו ליידי. תמיד הייתי פעילה ובכושר במסגרות שונות למשל: פילאטיס, יוגה, ספינינג. וכשעברתי לתל אביב חיפשתי להתאמן עם מדריכה צמודה שתאתגר אותי יותר מהכושר בו אני נמצאת. ממליצה לכן!

סיון

סיוון

היי בנות אני סיון, והיום אשתף אתכן בהמלצה שלי. היות וכל היום אני "שוחה" בעבודה ועסוקה נורא חיפשתי מאמנת כושר אישית עד הבית, שתגיע עד אליי ותאמן אותי וככה לא אבריז. התרשמתי כבר בטלפון, ואחרי אימון TRX הראשון תאהבתי. ממליצה לכולכן לנסות בעצמכן!