תוכן עניינים

לפני ואחרי דיאטה
לפני ואחרי דיאטה

בטן אחרי לידה, זוהי תופעה נפוצה אשר יש לנשים רבות, אך כמובן שניתן להוריד אותה על ידי תזונה נכונה, פעילות אירובית, כפיפות בטן וניתוח קוסמטי בעת הצורך. אנחנו כאן כדי לתת לך קצת טיפים מכל דבר, במטרה לעזור לך ולהנחות אותה בצורה הטובה ביותר שיש.

תרגילי בטן אחרי לידה

אישור מהרופא

חשוב מאוד, לחזור לשיגרת אימונים ולעשות כפיפות בטן רק אחרי שבאמת קיבלת את האישור של הרופא שלך. פרק הזמן תלוי בסוג הלידה, (רגיל או ניתוח קיסרי), האם הייתה לך היפרדות בטנית, בנתונים הפיזיולוגיים המשתנים בין כל אישה.

 

סיבוב אגן לפנים עם כדור

תשכבי על הגב, תשימי ידיים מאחורי הראש (במטרה לבודד את פלג הגוף העליון), תרימי את העקבים ותדחפי אותם כלפי הריצפה. לאחר מכן, תיקחי כדור ותשימי בין הרגליים כאשר לאורך כל התרגיל את לוחצת עליו. המטרה שלך היא ליצור מעין קשת בגב, ואז "להדביק" את הגב לריצפה (תחשבי שהתבור שלך הוא לחצן שלוחצים עליו). תרגיל מדהים אשר מחזק את שרירי הליבה והבטן.

 

סיבוב אגן לאחור בישיבת פרפר

אותם דגשים כמו בתרגיל הקודם, לנשום לאט פנימה אל תוך הבטן, ולנשוף החוצה ולהוציא אוויר מהפה והאף. השוני העיקרי, הוא במנח הרגליים שלך. עליך להצמיד את כפות הרגליים, לפתוח ברכיים החוצה ולבצע את  סיבובי האגן (נקרא ככה כי זה מזכיר פרפר).

 

סיבוב אגן לאחור עם רגליים ישרות

די זהה, רק שכאן עליך ליישר את הרגליים ולבצע את התרגיל. ההבדל העיקרי בתרגיל הוא טווח התנועה, שכן הוא משמעותית קטן יותר מה שיגרום לך לעבוד חזק יותר על שרירי האגן והליבה.

 

עם רגל אחת באוויר והרגל השניה מקופלת

התרגיל הכי קשה בוודאות, כי טווח התנועה מאוד מוגבל.

איך להוריד בטן אחרי לידה?

כנ"ל כל הדברים הכתובים כאן

הם בגדר המלצה ולא חובה, כמו כן חובה עליך לקבל אישור מרופא מטפל לעשות את הדברים הללו.

 

תשתי מים

הם תורמים לקצב חילוף חומרים, מזרזים שתן וככה בעצם את "מוציאה" מהגוף רעלים מסוימים.

 

פעילות גופנית

תוכלי לעשות תרגילי קיגל, תרגילים של חיזוק רצפת האגן, חיזק גב תחתון, הליכות, הרמת משקולות, תרגילים עם כדור פיזיו, ריקוד, שחיה. וכמובן שקיימות עוד אפשרויות רבות.

 

תלבשי חגורת בטן

עוזרת לעצב אותה, מחזיקה את השרירים, עוזרת לשקם את השרירים (במיוחד לנשים אחרי קיסרי). קצת מציקה בהתחלה כי היא לוחצת ומזיעים בה המון, אבל היא תורמת לתוצאה הסופית.

 

תקפידי על תזונה בריאה

הכוונה לתזונה עתירת חלבונים, וויטמינים, מינרלים, ירקות, פירות, שומן רווי, וכמובן גם פחמימות. תקפידי על כמויות נכונות עבורך, אל תרעיבי את עצמך לרגע, אלא תאכלי מסודר כל כמה שעות.

 

תדמייני שאת לובשת שוב מכנסי ג'ינס ישנים

תשימי מול הפרצוף שלך את הג'ינס הישן שאת אוהבת, ותשימי לעצמך מטרה בראש שלא משנה מה קורה, את רוצה ללבוש אותו בהקדם האפשרי. ברגע שתהיי מכוונת מטרה, ויהיה לך טריגר (סיבה) מוחשי שיניע אותך אז זה הרבה יותר קל.

 

תשתדלי להניק את התינוק שלך

כי זה מסייע בירידה במשקל מהסיבה שהגוף שלך פועל "שעות נוספות" לייצר חלב וככה הוא משתמש באנרגיה ושורף קלוריות, החזקת התינוק קרוב אליך בתנוחת הנקה מסוימת גם היא תורמת לשריפת קלוריות (תחשבי שאת מניקה כמה פעמים ביום).

בחורה עם קוביות בבטן
בחורה עם קוביות בבטן

הריונית שלב אחרי שלב

ייעוץ טלפוני חינם

מתן מענה מהיר ומקצועי ביותר

אימון ניסיון בלי התחייבות

אימון הכרות במחיר של 150 שקל בלבד

דברו איתיוואטסאפ