כדי שיהיה לך קל יותר במסע החיפושים שלך, החלטנו לרכז עבורך מספר שאלות ותשובות בנוגע לרצועות הכושר המהוללות. את השאלות אספנו מקהל לקוחותינו במהלך השנים, ודאגנו לענות עליהן בצורה יסודית ביותר.

לכל שאלה שיש לך וטרם מצאת אותה כאן בדף השאלות תשובות, את מוזמנת לשגר אותה אלינו במייל שכתובתו: info@go-lady.co.il אנו מבטיחות להשתדל להשיב על השאלה במידת האפשר ובעת הצורך, קריאה מהנה מצוות גו ליידי.

אימון TRX שאלות ותשובות מקיפות ומפורטות ♡

אימון TRX בחוף הים בשקיעה

1. מה ההבדל בין רצועות TRX לבין אימון TRX?

תשובה: בואי נעשה לרגע סדר בכל האי סדר הזה שנוצר בקרב כולכן ע"י הבדלה של שני הדברים. רצועות TRX – אלו הן בעצם אותן בצבע שחור צהוב ולעיתים גם ורודות, אשר הומצאו ע"י הקומנדו הימי של ארה"ב, כלומר הרצועות זה בעצם האביזר עצמו שבעזרתו עושים אימוני כושר, ואילו T.R.X זהו המותג האמריקני. אימון TRX – הכוונה לסוג האימון עצמו, למשל: אימון משקולות זהו אימון בעזרת משקולות, ואימון רצועות זהו אימון בעזרת רצועות.

2. האם אימון TRX מרזה?

תשובה: אפשר בהחלט לומר שכן! כל פעילות גופנית באשר היא, מעודדת שריפת קלוריות למשל: הליכה, ריצה, רכיבה, שחיה, משקולות, יוגה, פילאטיס, זומבה וגם אימון טי אר אקס. ובאשר לאימון האם הוא מרזה? האימון תורם לשריפה קלורית וככל שהאימון יהיה בדרגת קושי גבוהה יותר, את תשרפי יותר קלוריות, ועם אכילה נכונה, מבוקרת ושקולה את יכולה לרזות בוודאות.

3. האם אימון TRX מחטב?

תשובה: בוודאי שהוא תורם לעיצוב השרירים בגוף! ובאשר לחיטוב, הרי שזוהי נוסחא המדברת על היחס בין כמות השרירים לבין כמות אחוז השומן בגופך. נכון יותר לומר, שאם תקפדי על אכילה בריאה לצד פעילות אירובית "ותשילי" מגופך אחוזי שומן את תראי חטובה הרבה יותר ואז כשתעשי אימוני TRX, זה בהחלט יכול לתרום ולהוסיף לך.

4. האם אימון TRX בריא?

תשובה: בטח שכן! הרבה נשים חושבות כי אימון TRX לא בריא או אפילו מסוכן, אבל עם ההדרכה הנכונה ומהמינון הנכון זוהי בהחלט סוג של פעילות גופנית מומלצת. למשל: גם אם תשתי 10 כוסות נס ביום זה לא בריא בכלל (המינון לא תקין), גם אם תוכלי כל יום חפיסה שוקולד רגיל זה לא בריא (עודף קלוריות, יכול לגרום להתפתחות סכרתית). אם תקפידי על הוראות הפעלה נכונות, הרי שזה בריא ואין לך ממה לחשוש.

5. האם אימון TRX מסוכן?

תשובה: ממש לא! היו אמנם מקרים בודדים שנשים מעדו מהרצועות ונפלו כשהן התאמנו על דעת עצמן, וכאלו שזה עשה להן סחרחורות כי הן הגזימו מידי ועשו אימון קשה מידי. לכן, אם את תעשי את האימון בצורה מבוקרת לפי סרגל מאמצים מדורג או עם השגחה של מאמנת כושר אישית מוסמכת, אז האימון הוא לא מסוכן בכלל.

6. האם מותר לעשות TRX בהריון?

תשובה: ברור שאת יכולה! זהו אימון מהמם בו את מפעילה את כל השרירים בגוף בעזרת משקל גופך בלבד (פלוס העובר העתידי). בנוסף לכך, קיימים דגשים ספציפיים עבור נשים בהריון לפי הטרימסטר בו הן נמצאות. ואם את ממש חוששת לבריאותך, תיקחי לעצמך מאמנת כושר אישית שתנחה אותך באופן מדויק ובהתאמה ליכולות הפיזיות-טרימסטריות שלך. אנו מצרפות לך סרטון כושר לדוגמא הממחיש אימון TRX בהריון.

7. כמה עולה TRX?

תשובה: זוג רצועות TRX יכולות לעלות בין 850 שקלים ומעלה תלוי בדגם ועם אחריות מהיבואן, כאשר אנו מדברות על הרצועות המקוריות שכן המשווק הבלעדי שלהן בארץ זוהי רשת חדרי הכושר המופלאה "גו אקטיב". רצועות לא מקוריות בדר"כ מסין תעלנה פחות, כאשר בדר"כ אין אחריות ובדר"כ אין "אבא ואמא" ככה שתחליטי מה טוב לך יותר והאם שווה לך לחסוך כאן.

8. איך תולים TRX על הדלת?

תשובה: ניתן לתלות את הרצועות בעזרת התופסן דלת המיוחד שמגיע בערכה של הטי אר אקס. חשוב לאבטח את הדלת על ידי נעילת וו ונעילה נוספת עם המפתח, למנוע חס וחלילה מצב שזה משתחרר. צירפנו לך כאן סרטון המדגים תלייה של רצועות כושר על הדלת, מקוות שזה יעזור לך.

9. כמה קלוריות שורפים באימון TRX?

תשובה: ככל שתעשי אימון עצים יותר למשך זמן ארוך יותר את תשרפי יותר קלוריות. את יכולה לשרוף 200 קלוריות וגם 800 קלוריות, תלוי בטיב האימון אותו תעשי. לדוגמא: 2 נשים הולכות לשיעור זומבה של שעה בסטודיו של גו ליידי. אישה א' רק החלה לעשות שיעורי זומבה לפני כשבוע, ועדיין קצת קשה לה עם התנועות והקאורדינציה ואחרי חצי שעה היא מתעייפת נורא. לעומתה, אישה ב' עושה זומבה כבר שנתיים ברציפות, 4 פעמים בשבוע והיא ממש בכושר טוב. סביר להניח, כי אישה ב' תשרוף הרבה יותר קלוריות מאישה א', זה נכון גם לגבי שריפת קלוריות באימון TRX.

10. כמה פעמים בשבוע מומלץ לעשות אימון TRX?

תשובה: תתאמני בהתאם לכושר הגופני שלך, ולגבי כמות הפעמים תתאמני לפחות פעמיים. אין לנו בנות גו ליידי המלצה חד משמעית, אבל אנו בהחלט יכולות לעזור לך ע"י מתן התשובה הבאה: בשבוע אחד יש לך 168 שעות מתוכן את ישנה, עובדת, מתקלחת, מטפלת בבית, בילדים, בעצמך אז תשאירי גם כמה שעות לטובת אימון טי אר אקס.

11. אימוני TRX לנשים האם זה מומלץ?

תשובה: הרבה מאוד נשים בישראל ובעולם עושות TRX, האימונים הללו תפסו תאוצה חזקה מאוד בקרב קהל הנשים יותר מקהל הגברים בישראל אז בטח שזה מומלץ. זה אימון מהמם כנגד משקל גוף בלבד, כאשר כל אחת יכולה להתאים אותו לעצמה, לרמה ולמטרות שלה.

12. האם ישנם אימוני TRX למתחילים אצלכם?

תשובה: בוודאי שכן! האג'נדה שלנו אומרות שכולן מתחילות מאפס וכי מי שלא התנסתה ברצועות או לא עשתה כושר מעולם, המאמנות שלנו תדאגנה להוביל אותה "בצעדי תינוק" בכל המשתמע מכך. כלומר, כיצד ניגשים לאימון עצמו, עבודה על טכניקה נכונה תרגילים מותאמים למתחילים.

13. מה המחיר של אימון TRX?

תשובה: אימון TRX אישי ינוע בין 150 עד 170 ש"ח עבור אימון אחד למשך 60 דקות מלאות, כאשר ההבדל בעלויות הינו בין החבילות עצמן. ככל שתרכשי יותר כמות של שיעורי TRX, את תשלמי פחות כסף עבור אימון בודד. פרטים על חבילות אימוני הכושר שלנו תמצאי כאן

14. אימון TRX לבטן האם זה עוזר?

תשובה: בוודאי שכן! קיימים עשרות תרגילים לבטן, אותם תוכלי לעשות עם הרצועות בהתאם לרמה שלך. התרגילים יעזרו לך להפעיל את השרירים בבטן ולעבוד עליה, אז כן זה עוזר. קחי בחשבון שאם את סובלת מכאבי גב תחתון על בסיס קבוע, עדיף שתמצאי תרגילי בטן אחרים אולי אפילו בעזרת כדור.

15. היכן אפשר לצפות בסרטונים של אימוני TRX?

תשובה: את יכולה לצפות במגוון נרחב של סרטונים ביוטיוב ובאתרי האינטרנט השונים, וגם כמובן באתר שלנו אם תרצי.

צרי קשר

מאשרת קבלת חומר שיווקי מ Go Lady

כל הזכויות שמורות ©2012 גו ליידי - אתר כושר לנשים | מאמנת כושר אישית עד הבית ובפארק | שלום עליכם, תל אביב | תנאי שימוש |
Call Now Button