תוכן עניינים

אימון TRX
אימון TRX

כתבה מצוינת העוסקת במאגר שאלות ותשובות בנושא שחיפשת, אספנו את השאלות הכי נפוצות ששאלו אותנו הגולשים באתר שלנו וסיפקנו תשובות.

לכל שאלה שיש לך וטרם מצאת אותה כאן בדף השאלות תשובות, את מוזמנת לשגר אותה אלינו במייל שכתובתו: go.lady.fit@gmail.com אנו מבטיחות להשתדל להשיב על השאלה במידת האפשר ובעת הצורך, קריאה מהנה מצוות גו ליידי.

שאלות ותשובות​ על אימון TRX

מה זה TRX?

רצועות כושר שהומצאו בארהב על ידי חיל קומנדו ימי שרצה למצוא פתרון לאימונים בתנאי שטח. ניתן לתלות אותו כמעט בכל מקום: בבית ובפארק. הרעיון הוא התנגדות כנגד משקל גוף, בכל מיני טווחים וזוויות. ניתן עשרות תרגילים לכל השרירים. מתאים לכל הרמות.

כמה זה עולה?

מתחיל במחיר של 150 שקלים ומעלה תלוי בדגם, ביצרן, וביבואן. המשווק הבלעדי לרצועות המקוריות מארה"ב בארץ זוהי רשת חדרי הכושר המופלאה GO ACTIVE.

יש גם רצועות בייבוא מקביל וזה נקרא תואם TRX, אלו רצועות לא מקוריות בדרך כלל מגיעות מסין והמחיר יעלה פחות.

איפה קונים?

ברחבי האינטרנט תוכלו למצוא המון חנויות ספורט אשר מציעות רצועות למכירה. בין החנויות המומלצות: רשת גו אקטיב יבואן רשמי, דקטלון, גרופון, בשגל, מגה ספורט, דור ספורט, ספורט סטוק וכמובן באתר זאפ יש מבחר גדול של חנויות.

איזה אימון זה בעצם?

אימון כנגד משקל גוף בלבד. מתאים גם לאימוני כוח, עיצוב, חיטוב ואפילו פעילות אירובית. ניתן לעבוד באימון כזה על כל השרירים בגוף, כאשר קיימים מאות תרגילים.

אימון אשר מתאים לגברים, נשים, ילדים ואפילו לגיל השלישי. ניתן לעשות אימונים כמעט בכל מקום.

כמה קלוריות שורפים?

ככל שתעשו אימון עצים יותר למשך זמן ארוך יותר, אתם תשרפו יותר קלוריות. אתם יכולים לשרוף 200 קלוריות וגם 600 קלוריות, תלוי בעצימות האימון, במשך האימון, במורכבות האימון. אם אתם לא מספיק מאומנים, כדאי שתתחילו באימון קליל וסביר להניח שתרפו פחות קלוריות.

האם האימון הזה מרזה?

בוודאי שכן! כל פעילות גופנית שעושים מעודדת שריפת קלוריות כמו: הליכה, ריצה, רכיבה, שחיה, משקולות.

האימון תורם לשריפת קלוריות, תורם לעיצוב השרירים בגוף, וככל שהאימון יהיה בדרגת קושי גבוהה יותר, אתם תשרפו יותר קלוריות, ועם אכילה נכונה אתם יכולים גם לרדת במשקל.

מה המחיר של אימון כזה?

אימון פרטי נע בסביבות 200 שקלים לפחות עבור אימון אחד למשך 60 דקות. כאשר באימון משלבים תרגילי כוח עם פעילות אירובית, וניתן להוסיף גם משקולות וגומיות התנגדות. אם ברצונך להוזיל עלויות, ניתן להתאמן בזוגות או לעשות אימון TRX קבוצתי.

איפה עושים קורס מאמני TRX?

קיימים מגוון מקומות ומוסדות לימוד בהם תוכלו לעשות את הקורס ולקבל תעודת הסמכה. בין המקומות המומלצים: הגימנסיה – ביה"ס להסמכת מדריכי כושר ותנועה, קמפוס שיאים – הקמפוס המוביל להכשרת מדריכים ומאמנים בספורט, ומכון וינגייט.

תליית רצועות על הדלת

האם מותר לעשות אימון TRX בהריון?

ברור שאת יכולה! זהו אימון מהמם בו את מפעילה את כל השרירים בגוף בעזרת משקל גופך בלבד (פלוס העובר שלך). עם ההדרכה הנכונה ומהמינון הנכון זוהי בהחלט סוג של פעילות גופנית מומלצת לנשים בהריון.

בנוסף לכך, קיימים דגשים ספציפיים עבור נשים בהריון לפי הטרימסטר בו הן נמצאות. ואם את ממש חוששת לבריאותך, תיקחי לעצמך מאמנת כושר אישית שתנחה אותך באופן מדויק ובהתאמה ליכולות הפיזיות-טרימסטריות שלך.

נשים מתאמנות בטבע
נשים מתאמנות בטבע

ייעוץ טלפוני חינם

מתן מענה מהיר ומקצועי ביותר

אימון ניסיון בלי התחייבות

אימון הכרות במחיר של 150 שקל בלבד

דברו איתיוואטסאפ