אימון מהסוג הזה, זוהי אחלה של שריפת קלוריות. מדובר באימון ברמה גבוהה מאוד, אשר מתאים רק למי שיש לו כושר מצוין. אם אתם רואים שקשה, תעשו פחות.

הערה חשובה

הסרטון הבא מתאים לנשים חזקות ומנוסות בלבד ללא בעיות בריאות.

האימון הוא סוג של אימון HIT, זוהי שיטת אימון אשר התפתחה בשנים האחרונות והביאה עימה בשורה חדשה והרבה גיוון ועניין לאימוני הכושר. הרעיון העומד מאחורי האימונים הוא בעצם אימון אינטרוואלי בעצימות ובדופק גבוה. (High Intensity Interval Training).

ככל שנתאמן בצורה חזקה ועצימה יותר (בדופק גבוה) אנו נשרוף יותר קלוריות מאימון רגיל ושיגרתי. אבל יחד עם זאת, חשוב שתדעי כי סוג האימון הזה מתאים לנשים ברמת כושר גבוהה בלבד עם ניסיון רב, עם היסטוריה רפואית בריאותית תקינה, נשים אשר מכירות את קצה היכולת שלהן, שלא מפחדות להזיע וכמובן כאלו הבנויות לזה.

דופק לב
דופק לב

9 תרגילים אשר מעלים מאוד את הדופק

מבנה האימון

10 דקות של אימון עצים בדופק גבוה, 8 תרגילים, 40 שניות כל סט, 20 שניות מנוחה בין כל תרגיל

 

קפיצות צפרדע

עליך למקם את הרצועות מתחת לאזור בית השחי שלך, לאחר מכן ללכת מעט לאחור תוך שאת נשענת עם משקל הגוף קדימה. אח"כ את מתחילה במעין סקוואט שקצות אצבעות רגליך באוויר, ואז מבצעת מעין קפיצת צפרדע קדימה וחוזרת לאחור. תרגיל זה מעלה את הדופק ומחזק את שרירי הרגליים והישבן.

 

סקוואט בשילוב בעיטה

תמקמי את עצמך עם הפנים אל כיוון הרצועות, תאחזי ברצועות ותבצעי סקוואט (הורדת ישבן כלפי מטה ולהתיישר), ובכל עליה שאת מבצעת תבעטי קדימה. תרגיל זה יקפיץ לך את הדופק ויעצב לך את הרגליים והטוסיק.

 

ברכיים אלייך במהירות

הרעיון בתרגיל הוא להכניס את עקבי רגליך אל הרצועות, להקפיד על ישבן מורם לאורך כל התרגיל ולבצע מעין "ריצות במקום". תרגיל זה עובד בעיקר על שריר הירך האחורית, שרירי הבטן וכמובן יעלה לך את קצב הלב.

 

תרגיל מכרעים עם קפיצה על רגל אחת

עליך להכניס את הרגל האחורית אל תוך הרצועות, כאשר הרגל הקדמית משמשת כבסיס לתרגיל. אח"כ עליך לבצע מכרע לאחור ובזמן עליה לקפץ למעלה. תרגיל זה תורם לעיצוב שרירי הרגליים, ואילו הקפיצה מעצימה את הקושי בתרגיל ומעלה את הדופק.

 

קומבינציה של 3 כפיפות בטן עם שכיבת סמיכה

תרגיל זה הוא מעין קומבו המשלב שני תרגילים בו זמנית: כפיפות בטן עם TRX ושכיבות סמיכה (מדובר בתרגיל סופר קשוח). התרגיל עובד על השרירים בבטן, מחזק את היד האחורית החזה, וכמובן יגביר לך את פעימות הלב.

 

דילוגים מצד לצד

תרגיל זה הוא נטו פעילות אירובית, כאשר המטרה בתרגיל היא "להחליק" מצד לצד כאילו את ממש מחליקה על רולר בליידס. תרגיל סופר מהמם, אשר יקפיץ לך את הדופק לשמיים (מקוות שאת בכושר לעמוד באתגר הזה).

 

סקוואט עם יד אחת בשילוב חתירה

את התרגיל הבא עליך לבצע עם רצועה אחת (שאת יודעת איך לקשור אותה נכון), או שפשוט תאחזי את 2 הרצועות יחד (כדי שהרצועות לא "יברחו לך"). הרעיון מאחורי התרגיל הוא לבצע סקווט עמוק (נגיעה עם הישבן בריצפה) ואז לעלות כלפי מעלה תוך שאת מקפידה לבצוע גם חתירה ביד אחת עם הרצועות. תרגיל מושלם לחיזוק שריר רחב גבי, חיזוק יד קדמית וכמובן עיצוב הישבן והרגליים.

 

קומבינציה של מכרעים

הדרך הקלה לזכור את התרגיל היא בצורה הבאה: מכרע מהיר + מכרע מהיר + מכרע איטי. הסבר: עליך לבצע 2 מכרעים מהירים כתנועת המספרים, ואז לבצע מכרע נוסף כמה שיותר כלפי מטה. תרגיל זה יטיס לך את הדופק לחלל פלוס יחטב לך את הרגליים וכמובן יגרום לך להרגיש את "השריפה" בשרירים.

ייעוץ טלפוני חינם

מתן מענה מהיר ומקצועי ביותר

אימון ניסיון בלי התחייבות

אימון הכרות במחיר של 150 שקל בלבד

דברו איתיוואטסאפ