אימון TRX לנשים לדוגמא

אימון TRX לנשים

מחפשת לעשות אימון TRX לנשים? מעוניינת להצטרף לאימון קבוצתי בתל אביב? משתוקקת לחסוך כמה מאות שקלים בחודש לעומת אימון אישי? יש לנו עבורך פתרון!

אנו אנשי צוות GO LADY, מזמינים אותך לחווית אימון נהדרת בעלת יחס אישי ומקצועי וכמובן במחיר נוח במקום הכי פסטורלי בת"א הלא הוא פארק הירקון. אם ברצונך להגיע לשיעור, תזיני את פרטייך האישיים ואנו נדאג להתקשר אלייך בהקדם עם כל האינפורמציה שאת צריכה.

אימון TRX לנשים

קצת על אימון TRX לנשים

אימון TRX בקבוצות

אימון כושר קבוצתי מבית גו ליידי זהו אימון המשלב בתוכו פעילות גופנית למספר מוגבל של משתתפות, כאשר מהלך האימון הינו מאוד מסודר מבחינה כרונולוגית ומרכיב בתוכו את כל המטרות אותן את צריכה, והכי חשוב שהכל סובב סביב אותו טי אר אקס מפורסם.

האם מספר המתאמנות מוגבל?

בוודאי שכן! כי ליצור ייחודיות, הדובדבן שבקצפת בכל הקונספט הזה הוא ליצור קבוצות קטנות ואינטימיות של ארבע עד תשע נשים יחד, במטרה להעניק יחס אישי לכל אחת מהמשתתפות.

הצטרפי לאימוני TRX

האם הקבוצה הינה הומוגנית?

הקבוצות מיועדת לקהילת הנשים, כאשר כל אישה בוחרת בימים ובשעות הנוחות לה ובהתאם לכך היא מגיעה לאימון. יש נשים שיש להן ימי ברזל בשל אילוצים כגון: עבודה, משפחה, ילדים וכו'.. כמובן שגם את יכולה לבחור את הימים והשעות הנוחים לך.

*** לעיתים ישנם גברים שרוצים להצטרף לאימון – אבל הרוב המוחלט הן נשים ***

האם קיימת הרשמה מראש לכל קבוצה?

כדי למנוע מצב של צפיפות ושל לחץ, ההרשמה נעשית מול אותו מאמן או מדריכת כושר אישית האחראים להעביר את השיעור. לכן אם ברצונך להגיע לאימון כדאי שתתאמי זאת לפני בטלפון.

אימון TRX לנשים

אימוני trx לנשים בלבד

האם המחיר הוא סביר?

היות והאימון מתבצע במתכונת קבוצתית, יש הוזלה של עלויות. כלומר לצורך השוואה אימון אישי אחד על אחד עולה 200 ₪ ואילו אימון קבוצתי 50 ₪ בגין האימון הראשוני. לאחר מכן, את בוחרת את החבילה המועדפת עלייך באחד המסלולים המתאימים לך.

איך אדע במי לבחור?

אין ספק כי האינטרנט הינו פלטפורמת חיפוש נהדרת ולכן הפתרון המהיר והיעיל ביותר הוא להריץ חיפוש של הביטוי "TRX תל אביב", לקבל רשימה מסודרת ולצלצל לחברות הרלוונטיות ביותר. טיפ, אל תסגרי עסקה על סמך האתר המרשים או על פי שיחת הטלפון האדיבה בקשי להגיע לאימון הכרות לשם התרשמות. החוויה הפיסית עצמה שונה מחווית הטלפון.

האם TRX זה חלק מהאימון?

כמובן שכן! רוב האימון מבוסס על אותן רצועות TRX מפורסמות אשר עוזרות לעצב ולחטב את הגוף. כל משתתפת מקבלת זוג רצועות טי אר אקס ומזרן ובעזרת הציוד הזה מבצעת מספר תרגילים מגוונים.

איפה נערך האימון?

האימונים שלנו מתרחשים בפארק הירקון בת"א באזור מאוד מרכזי בסמוך אל "קולנוע פאר" המפורסם וצמוד לרחוב אבן גבירול. אם נרד לפרטים יותר מדויקים אז ברחוב אוסישקין, כאשר יש חניה כחול-לבן או בתשלום בקרבת האימון עצמו.

צוות Go Lady עומד לרשותך לכל שאלה רלוונטית בנושא, גוד לאק