תוכן עניינים

אישה הריונית בים
אישה הריונית בים

אימון TRX לנשים בהריון, זהו סוג נוסף של פעילות אותה תוכלי לעשות כנגד משקל גופך.

כמובן שעליך לשים לב, כי את מכירה את העבודה עם הרצועות, בקיאה בתרגילים ובטכניקה ובנוסף שימי לב כי התרגילים המוצגים בסרטון הן למתחילות.

אלו רצועות כושר שאינן אלסטיות, בעלות יכולות התאמה לכל סוגי המתאמנים (נשים בהריון, נשים אחרי לידה, וכאלו שמתחשק להן לעצב זה הגוף בלי שום סיבה), ועם מגוון אפשרויות לבצע עשרות תרגילים.

האם מותר לעשות אימון TRX בהריון?

  • זהו פתרון נהדר המספק הנאה וגיוון עבור הריוניות. מדובר באימון בו את מפעילה את משקל הגוף שלך כנגד הרצועות, אותו את יכולה לעשות בסלון ביתך או בגינה הסמוכה לביתך.

 

  • חשוב מאוד שתשימי לב אימון זה יכול להוות סכנה במידה ואינך יודעת איך להשתמש ברצועות או אילו תרגילים עליך לבצע בעזרתן. אנו לא אומרות כי זה אסור, אלא להיפך אנו מעודדות את זה, אבל עם הדרכה מתאימה.

אישה בהריון מתאמנת עם רצועות
אישה בהריון מתאמנת עם רצועות

6 תרגילים לנשים בהריון עם TRX

Squats

בצעי 15 סקווטים כאשר את אוחזת את הרצועות ומרגישה נינוחה איתן. עלייך לדאוג לפישוק קליל ברגליים לטובת היציבות, ליישר מבט ולהקפיד על ירידה עם הישבן כלפי מטה ואחורה. אחרי כל חזרה שאת מבצעת, תדאגי להוציא אוויר לחכות שבריר שניה ואז להמשיך לחזרה נוספת.

 

Rows

בתרגיל הבא עליך לחתור (לא בים אלא בבית), התרגיל הזה מאוד פשוט לביצוע ממש כפי שמודגם בסרטון. רגליים ישרות על הקרקע, עמדי בצורה ישרה ושטוחה (אל תיצרי קשת בגב ואל תדחפי את הבטן קדימה ולאחר מכן בצעי 15 חתירות כלפי מעלה שהמרפקים צמודים לגופך.

 

Reverse Lunges

תעברי לתרגיל המכרעים ותבצעי בכל רגל 10 חזרות, תוך כדי שאת מקפידה על רווח ברגליים, גוף ישר ולא כפוף, ומקפידה על הוצאת אוויר בירידה. אם את מתקשה כל פעם להחזיר את הרגל, בצעי את התרגיל כאשר הרגל נמצאת כל הזמן לאחור.

 

Chest Press

עליך כעת לבצע בין 15 עד 20 חזרות של לחיצות חזה. עמדי כשהרגליים צמודות, ישבן הדוק ובצעי הישענות עם הגוף קדימה ועלי למעלה. תרגיל זה ממש מעולה עבור נשים בהריון משום שהוא מחזק את רקמה החזה והשרירים מסביב שכן בזמן הריון החזה של האישה גדל בשל החלב.

 

Standing Roll-Outs

תרגיל זה עובד על שרירי ה- CORE והבטן ומחזק את היד האחורית במקביל. בתרגיל זה עלייך להטות את הגוף קדימה, כאשר הידיים ישרות ולחזור אחורה. חשוב מאוד! אל תיקחי את הגוף קדימה מידי, כי זה יגרום לך לקשת בגב וללחץ על שרירי הבטן (מעין מתיחה חזקה לכן אנו לא ממליצות לך).

 

Bent Over Thoracic Rotationsc

בתרגיל זה את עובדת על אזור השכמות, שרירי הבטן והרגליים בו זמנית. דגשים לתרגיל: עברי לעמידת מוצא עם פישוק קל ברגליים (מעין חצי סקוואט בו את מתכופפת), תמצאי נקודה בו את לא מקשיתה את הגב, הניחי את הידיים בתוך הרצועות ובצעי 10 הרחקות לצדדים כל פעם יד אחרת.

ייעוץ טלפוני חינם

מתן מענה מהיר ומקצועי ביותר

אימון ניסיון בלי התחייבות

אימון הכרות במחיר של 150 שקל בלבד

דברו איתיוואטסאפ