אישה עם בטן שטוחה
אישה עם בטן שטוחה

סרטון זה כולל אימון TRX לבטן שטוחה המורכב מ11 תרגילים מהממים אשר יעזרו לך לחטב את הבטן.

ישנם תרגילים קלים, בינוניים וקשים ולכן אנו בנות גו ליידי ממליצות לך לבחור את התרגילים המתאימים לרמה שלך, אשר תוכלי להתמודד איתם.

 

טיפ מאיתנו:

גם אם תעשי את אימון החלומות שלך, קחי בחשבון כי ללא הקפדה על תזונה נאותה, אימוני כושר סדירים ואימונים אירוביים יהיה לך קשה מאוד להשיג את המטרה. אם תיקחי לדוגמא, את המאמנת בסרטון אנו יכולות לומר לך בוודאות שהיא משקיעה ומתמידה שנים באימונים ומקפידה על תזונה נכונה.

כפיפות בטן עם TRX

עמידת שולחן

בתרגיל זה עליך להכניס את העקבים של הרגל שלך לתוך הTRX תוך שאת נתמכת בעזרת הידיים בריצפה, ולאחר מכן, עליך לבצע את שתי הפעולות הבאות: פעם אחת הבאת ברכיים אל החזה, ופעם נוספת לפתוח את הרגליים. תרגיל זה מחזק את שרירי הבטן והליבה ועובד על שרירי הרגליים והישבן.

 

כפיפות בטן עם ידיים מאחורי הראש

בעוד שרגלייך מוכנסות אל תוך הרצועות עליך לבצע כפיפות בטן רגילות הנחלקות לשתיים: פעם אחת חצי תנועה ופעם נוספת תנועה מלאה עד למעלה. אם קשה לך, את יכולה רק חצי תנועה בלבד.

 

כפיפות בטן עם ידיים קדימה

גרסא נוספת של התרגיל הקודם, רק שהפעם ידיך מושטות קדימה מה שמקל על התרגיל היות ואת מגדילה את "המנוף". מתאים לבנות של מסתדרות עם הקושי שבתרגיל הקודם.

 

הבאת ברכיים לחזה

בתרגיל זה עליך לקרב את הברכיים לכיוון החזה כשאת בעצם תלויה באוויר. תשתדלי לא ליצור קשת בגב משום שזה יגרום לכאבי גב לא נעימים בכך שתכווצי בטן אסופה כל התרגיל.

 

מטפס הרים

בתרגיל הבא, את צריכה לדמיין שאת ממש מטפסת על האוורסט פעם עם רגל שמאל ופעם עם ימין, תדמייני שאת עולה בעליה קשה שאין כמותה, מתנשפת, קשה לך…אבל בסוף הצלחת לשים את הדגל בפיסגה.

 

רגל באוויר על הרצועות תוך קירוב ברך (דרגת קושי גבוהה)

תרגיל זה קשוח במיוחד משום שרק רגל אחת נמצאת בתוך הרצועות ולא שתי הרגליים מה שמעצים את הקושי. לאחר שהנחת רגל אחת בפנים, עם הרגל השניה את מבצעת קירוב ברך אלכסוני לכיוון החזה.

 

שרירי בטן אלכסוניים
בתרגיל זה עליך להצמיד את שתי הברכיים יחד ואז להביא אותן בצורה סיבובית אל צידי הגוף, כל פעם לצד אחר. הרעיון בתרגיל זה הוא להפעיל את שרירי האלכסונים החמודים שנמצאים להם אי שם בבטן.
 

פייקים בשילוב פתיחת רגליים

עליך לבצע את תרגיל הפייק המפורסם וזאת על ידי הרמות גבוהות של הישבן כלפי מעלה, ולאחר מכן כשהישבן ירד למטה את מבצעת פתיחה של רגליך וחוזרת שוב על התנועה. תרגיל פצצה לבטן תחתונה.

 

פלאנק צידי

עליך להכניס את שתי הרגליים לתוך הרצועות כאשר את שוכבת על הצד, לאחר מכן עליך לבצע הרמות של האגן כלפי ומעלה ולהוריד בחזרה. היד העיקרית מונחת על הריצפה עליה נשען בעצם גופך ותפקידה לאזן, ואילו היד המשנית מקומה על המותן שלך.

 

קירוב ברכיים צידי

המשך של התרגיל הקודם, רק שהפעם התווספה לה הפעולה של הבאת שתי הברכיים אל החזה מהצד בו את נמצאת. קשה להוסיף הרבה במילים, והכי נכון הוא שתצפי בסרטון ותלמדי "מאני" המהממת כיצד עושים זאת נכון.

 

מתיחה לגב תחתון ולבטן

תרגיל לסיום והוא בעצם מתיחה לשרירי הבטן והגב, כאשר המטרה היא ליישר את הידיים כמה שיתאפשר לך. אחרי העבודה הקשה שעשית כאן מגיע לך להתפנק באיזו ארוחה בריאה וטעימה.

נשים עושות תרגיל בטן עם TRX
נשים עושות תרגיל בטן עם TRX

ייעוץ טלפוני חינם

מתן מענה מהיר ומקצועי ביותר

אימון ניסיון בלי התחייבות

אימון הכרות במחיר של 150 שקל בלבד

דברו איתיוואטסאפ