תוכן עניינים

בחורה עושה כפיפות בטן על מזרון יוגה
בחורה עושה כפיפות בטן על מזרון יוגה

סרטון הכושר הבא מוקדש כולו לשרירי הבטן שלך. זהו אימון מושלם שיעזור לך לחטב את הקוביות שלך. את התרגילים מדגימה דוגמנית ספרדיה לוהטת.

אימון בטן עם TRX

פלאנק עם TRX

עליך להכניס את רגליך לרצועות (באזור הספציפי לרגליים), בזמן שאת נכנסת לפוזיצית פלאנק. הדגשים לתרגיל זה: גב ישר, ישבן מורם, שררי בטן מכווצים, הישענות על האמות, ולהחזיק את עצמך כמה שניות כשאת באוויר.

 

תרגיל בטן תחתונה

המשך של התרגיל שביצעת קודם, בעוד שכעת עלייך לקרב את הברכיים לכיוון הפופיק. הדגשים לתרגיל הזה: תביאי את הברך כמה שיותר קרוב לפופיק, תשמרי על ידיים ישרות והקפידי להוציא אוויר בכל פעם שאת מקרבת את הברך.

 

תרגיל בטן אופניים

בתרגיל זה עליך לקרב את הברך אל הפופיק, כאשר הרעיון הוא להחליף בין הברכיים של הזמן ממש כמו שאת מדוושת באופניים. הדגשים שלנו לתרגיל: תשמרי על גב זקוף, בטן אסופה, תשמרי על שיווי משקל, ותבצעי זאת לאט ובזהירות.

 

קירוב ברכיים ברוטציה

עליך להביא את הברכיים לכיוון המרפקים, כאשר את מבצעת רוטציה (מעין חצי סיבוב) של האגן בכל תנועה. דגשים לתרגיל: עליך להקפיד ולהתרכז בשרירי הבטן בזמן התרגיל, להקפיד על רוטציה מושלמת ולהקפיד על הוצאת אוויר במאמץ. תרגיל מושלם אשר מפעיל שרירי בטן אלכסוניים (External Oblique).

 

תרגיל נוסף לבטן תחתונה (פייק)

כאשר הידיים ישרות ואת באוויר עליך לבצע הרמה של הישבן כלפי מעלה עד לגובה מקסימלי שאת יכולה ולהוריד אותה למטה בעדינות. הדגשים לתרגיל : לשמור על שרירי בטן מכווצים, להרים את הישבן ככל הניתן, לשמור על גב ישר ולא ליצור קשת בגב.

 

שרירי בטן אלכסוניים בעמידה

עליך לעבור לעמידה כשרגלייך מוצלבות ושאת אוחזת ברצועות עם אחת הידיים שנוח לך והיד הנוספת מונחת על גבי המותן (לאחר מכן תקפידי לעבוד על הצד השני). לאחר מכן, תבצעי מעין הורדת אגן ברוטציה כלפי מטה ותעלי אותו בחזרה.

האם זה תורם לחיטוב הבטן?

  • הרצועות הן בסה"כ אביזר כושר, אשר בהחלט יכול לעזור לך לחזק את שרירי הבטן. אבל התוצר שנקרא "חיטוב" לא מגיע רק מכפיפות בטן עם רצועות, אלא דורש עזרים נוספים כמו: גנטיקה טובה מלידה, תזונה נכונה, ופעילות אירובית במטרה להגביר את הדופק ולשרוף קלוריות.

 

  • שיתוף פעולה בין כל הפעולות האלו יכול מאוד להוביל לחיטוב (היחס בין אחוזי השומן שיש בגוף שלך לבין השרירים). כלומר, אחוזי שומן נמוכים יעניקו מראה ברור יותר שלך השרירים בגופך ובין היתר של שרירי הבטן.

ייעוץ טלפוני חינם

מתן מענה מהיר ומקצועי ביותר

אימון ניסיון בלי התחייבות

אימון הכרות במחיר של 150 שקל בלבד

דברו איתיוואטסאפ