בחורה רוכבת על סקייטבורד
בחורה רוכבת על סקייטבורד

סרטון לא שגרתי ויוצא דופן על אימון סקייטבורד המורכב מ- 5 תרגילים מאתגרים.

חשוב לנו להדגיש, כי אין אנו אחראים על התרגילים וכי הצפייה בסרטון הינה בגבול אחריותכן הבלעדית. מדובר בתרגילים קשים ומורכבים לביצוע, ובטח שאינם מתאימים לכולן.

התרגילים הללו מעולים לכל האמיצות שביניכן אשר מספיק חזקות ובעלות ראש פתוח לנסות. ומתאימים לכל מי שרוצה לחזק את הפלג גוף העליון והתחתון, שרירי הבטן וכמובן את שרירי הליבה והכל בעזרת Skateboard.

הסרטון מושקע וערוך בצורה מקצועית ומצולם בוילה מהממת על שפת הבריכה המדהימה.

הכוכבת בסרטון הינה מאמנת כושר אישית מפורסמת ומקצועית ביותר בשם "אשלי בנסון".

אימון סקייטבורד המכיל 5 תרגילים

פלאנק בעזרת סקייטבורד

ידיים ברוחב כתפיים, שתי הרגליים מונחות בזהירות על הבורד ואתן מבצעות קירוב של הסקייט אל כיוון החזה ולאחור. התרגיל עובד ממש חזק על שרירי הבטן, שרירי הליבה והיד האחורית. אם יש לכן בטן חזקה ואתן אמיצות לכו על זה.

 

שכיבות סמיכה

ידיים פרוסות לרוחב ומונחות חזק על הסקייט, ברכיים על המזרן, ואתן יורדות לשכיבות סמיכה באיטיות ובזהירות. תרגיל זה מחזק את חגורת הכתפיים, שרירי החזה ואת התלת ראשי. כמובן, שעליכן להקפיד ולהיות יציבות לכל אורך ביצוע התרגיל כי המשטח זז ולא יציב.

 

שכיבות שמיכה עם שני סקייטבורדים + פרפר

תרגיל קשה מאוד! ונחשב לרמת ביצוע גבוהה. ראשית, יש להביא שני בורדים קטנים כדי לבצע את התרגיל הנ"ל. שנית, עליכן לבצע פתיחה של הידיים במקביל (תנועת הפרפר) ואז לעלות תוך כדי פוש אפ. אם אתן לא מספיק מיומנות וחזקות אל תעשו זאת.

 

לאנצ' על רגל אחת עם הבורד

רגליים מקבילות כאשר אחת על הרצפה ואחת נשענת על הסקייט, ואתן מבצעות לאנצ' לאחור באיטיות כאשר הידיים מושטות קדימה ליציבות וחוזרות קדימה. תרגיל מאתגר לשרירי הרגליים והישבן ושורף מאוד בשרירים.

 

סקוואט כנגד בורד

רגל אחת נמצאת על הרצפה ואילו הרגל הנוספת מונחת על המשטח ובמרכזו. עליכן לרדת באיטיות לאחור כאשר אתן מקפידות על גב זקוף, ידיים מוטות לפנים, ישבן לאחור כמה שיותר, בטן אסופה ותנסו גם להיות יציבות. התרגיל מפעיל את הרגליים בצורה פנטסטים עם דגש לשריר הקדמי בעיקר.

ייעוץ טלפוני חינם

מתן מענה מהיר ומקצועי ביותר

אימון ניסיון בלי התחייבות

אימון הכרות במחיר של 150 שקל בלבד

דברו איתיוואטסאפ