3 נשים עושות ספורט
3 נשים עושות ספורט

מבחר רב של דרכים בעזרתן נוכל לשמור על כושר – הליכות, ריצות לאורך הפארק השכונתי, שיעורי אירובי, אימוני מכשירים השונים, מתיחות ויש עוד המון אפשרויות.

כל אחד בוחר את הדרך האהובה עליו, הנוחה לו והזמינה שלו, כאשר הגורם הכלכלי נכנס גם הוא בדרך כלל לתמונה.

כפי שישנם אנשים רבים אשר פעילות גופנית הינה דבר שבשגרה, אחרים אינם אוהבים זאת מכל מיני סיבות. אחת הסיבות היא תחושת חוסר הביטחון מול מתאמנים אחרים, בעיקר בשל מראה חיצוני. לשם כך אנשים אלו בדרך כלל יתאמנו לכל היותר לבד, מול די.וי.די או הליכה בשעות מוקדמות/מאוחרות.

אימון בחוץ
אימון בחוץ

אימון כושר קבוצתי בתל אביב קצת פרטים

אם ניקח לצורך העניין אימוני כושר קבוצתיים בתל אביב, נוכל לראות ברחובותיה קבוצות של עד כ – 10 אנשים, מתאמנים בפארקים, מבצעים ריצה משותפת באחת הרחובות, מבצעים שיעורי יוגה ופילאטיס באחד הבתים של המשתתפים, או מבצעים שיעורי אירובי ברחבה מרוצפת בחוף הים.

אם את מחפשת אימון בקבוצה, כל שתצטרכי לעשות הוא לחפש באינטרנט, לבקש המלצה מחברים, או לברר עם מקורביך.

עוד דרך לחסוך כדי עלויות היא לאגד מספר חברים, ולהתאמן ביחד מספר פעמים בשבוע. רבים האנשים שעושים זאת בימים אלו. בדרך כלל אנו רואים זאת בעיקר כקבוצות ריצה או הליכה, אך ההחלטה היא ללא ספק בידיכם בלבד ובזמנים שלכם.

ואם בכל זאת את מעדיפה אימונים קבוצתיים, תוכלי לעשות סקר השוואתי. השווי מחירים, אווירה, מקצועיות ויחס המדריך, וכן את מידת שביעות רצונך משיעור הניסיון (כמעט ואין מקום שאינו מאפשר זאת, או לכל הפחות להתבונן).

האימונים מתאימים לכולם – נוער ומבוגרים כאחד. עם זאת, מומלץ כי אכן תהיי תושבת תל אביב והסביבה, לשם הנוחות שלך ועל מנת שיצא לך משתלם מבחינת גיאוגרפית ולוחות זמנים.

ייעוץ טלפוני חינם

מתן מענה מהיר ומקצועי ביותר

אימון ניסיון בלי התחייבות

אימון הכרות במחיר של 150 שקל בלבד

דברו איתיוואטסאפ