אימון כושר קבוצתי בפתח תקווה

אימון כושר קבוצתי בפתח תקווה מעניין אותך? רוצה להתאמן עם מדריכת כושר אישית בעלת ניסיון עשיר באימוני נשים? משתוקקת להצטרף לקבוצה בעיר פתח תקווה?

אנו צוות Go Lady מתמחים בכל האימונים הקבוצתיים ברחבי הארץ, ועם מאגר מאמנות איכותיות ומקצועניות בעלות ידע רב.

חשוב שתדעי כמה דברים על כל עולם האימון הקבוצתי, ולכן כדי שיהיה לך קל להחליט כתבנו עבורך כתבה נהדרת עם מגוון שאלות ותשובות לגבי אימונים קבוצתיים. צוות גו ליידי, שמח לחשוף בפנייך את כל הפרטים בנוגע לאימון בקבוצות, אז קדימה התכונני.

אימון כושר קבוצתי בפתח תקווה

אימון כושר קבוצתי בפתח תקווה, כל הפרטים המלאים

מהו אימון חוץ?

תשובה: אימון זה מתקיים באווירה פסטורלית ושלווה ברחבי הפארקים או בים מחוץ לכתלי חדר הכושר כמובן. המגמה הרווחת בעולם האימונים היא שכולם מתחילים לפתוח קבוצות מגוונות ופעילות.

למי האימון מתאים?

תשובה: אימון כושר קבוצתי בפתח תקווה מיועד עבור נשים אשר רוצות לחזור לגוף חטוב וכמובן לרדת במשקל. כמובן שהעדיפות הינה לנשים אשר גרות בפ"ת והסביבה.

היכן האימון מתקיים?

תשובה: האימון מתקיים במרכז פתח תקווה, מדובר באזור מעולה לאימונים.

מתי זה מתקיים?

תשובה: במהלך ימות השבוע בימים נוחים ושעות מגוונות

האם מאמנת מעבירה את האימונים?

תשובה: את האימונים מעבירה מדריכת כושר אישית מוסמכת עם תואר ראשון בחינוך גופני, ידע מטורף בתחום ההריון ולידה, פעילות בשטח של 10 שנות ניסיון. בנוסף לכל זה, היא מאמנת נשים הריוניות, סכרתיות, וכאלה שרוצות לרדת במשקל. זוהי המאמנת הכי טובה עבורך, אל תתלבטי תתקשרי!

האם האימון הקבוצתי מתאים לכל אחת?

תשובה: במידה ואת נחשבת לאישה בריאה דבר"כ ואת לא סובלת מפציעות מיוחדות או הגבלות בריאותיות או בעיות פתולוגיות אז הקונספט של אימון בקבוצות בהחלט יכול להוות עבורך פתרון מעולה. אבל אם את סובלת מפציעות או דלקות ועוד'.. ההמלצה שלנו אלייך היא להתחיל בהדרכה פרטנית של אימון כושר אישי.

מהו מספר הנשים בקבוצה?

תשובה: כל קבוצה מונה 5 נשים לפחות כאשר המטרה היא ליצור עבודה אישית בסביבה אינטימית. ולשמור על ציביון אישי למרות המסגרת הקבוצתית.

מהו המחיר לאימון?

תשובה: המחיר עבור אימון הכרות הוא בעלות סמלית של 50 ₪ בלבד, כאשר יש חבילות אימונים אותן את בוחרת בהתאם לצרכים והמטרות שלך. המטרה היא ליצור נוחות כלכלית ומסגרת חברתית ייחודית.

מה כולל האימון?

תשובה: אימון כושר קבוצתי הוא אימון פונקציונאלי הכולל עבודת סבולת לב ריאה (אירובית), עבודת כוח (אנאירובי) המשלבת בתוכה דגשים על יציבה, שרירים פנימיים, קאורדינציה, שיווי משקל וחיזוק שרירי השלד וגמישות כמובן.

צרי קשר

מאשרת קבלת חומר שיווקי מ Go Lady

כל הזכויות שמורות ©2012 גו ליידי - אתר כושר לנשים | מאמנת כושר אישית עד הבית ובפארק | שלום עליכם, תל אביב | תנאי שימוש |