סרטון זה הוא דוגמא לאימון כושר בזוגות שתוכלי לעשות יחד עם הבת זוג שלך, החברה הכי טובה, אמך או עם בתך.

מטרת הסרטון היא בעצם להפעיל את שתי בנות הזוג באשר הן., לגרום להן להזיע, לשרוף קלוריות, לצחוק, לחייך, ליהנות ותוך כדי לשרוף קלוריות ולעצב את הגוף.

שכיבות סמיכה בזוגות
שכיבות סמיכה בזוגות

תרגילים לחיטוב הגוף

תרגיל המריצה

ממש כמו המריצה מימים עברו, עלייך לאחוז ברגליים של הפרטנרית שלך (העדיפות באזור הקרסוליים) ועל הפרטנרית "לצעוד" קדימה בעזרת הידיים שלה בלבד. תרגיל נהדר התורם לשתי בנות הזוג משום שהמאמץ הגופני הינו הדדי, כמובן שלא לשכוח להחליף צדדים.

 

מחיאת כף תוך כדי ביצוע פלאנק

עליכן למקם את עצמכן במנח פלאנק בסיסי, תוך שאתן מניחות את שורשי כף היד על הרצפה ושומרת על פישוק קליל ברגליים. לאחר שהתמקמתן, עליכן לבצע מעין מחיאת כף נגדית ועדיין להקפיד ולשמור על יציבות איתנה. תרגיל מהמם לחיזוק הזרועות ושיפור שרירי הליבה.

 

סומו סקוואט בשילוב עם שכיבות סמיכה

האחת מבצעת את תרגיל הסומו סקוואט, ואילו על המתאמנת שניה להניח את רגליה באזור המותן של חברתה, ולאחר מכן לבצע שכיבות סמיכה כלפי מטה. תרגיל קשוח, הדורש תזמון טוב, אינטראקציה, יציבות וכמובן הרבה כוח.

 

גב אל גב במעין תנוחת ישיבת קיר

עליך להישען גב אל גב עם הפרטנרית שלך, תוך ששתיכן משתדלות לשמור על איזון, דיוק, וכמובן להקפיד שהישבן מוטה כלפי מטה ושיש 90 מעלות בין השוק לירך. תרגיל סופר מדליק, לחיזוק הרגליים והישבנון.

 

פלאנק סטטי לשרירי הבטן בשילוב קפיצות ברפיז

האחת מבצעת את תרגיל הפלאנק על הריצפה, ואילו האחרת קופצת מעל חברתה מצד אל צד תוך שהיא מבצעת שכיבות סמיכה (בורפי באנגלית). תרגיל הארדקור לחיטוב הבטן, עיצוב הישבן והרגליים וכמובן תורם לשריפת קלוריות.

 

פלאנק סטטי בשילוב זחילה

המתאמנת הראשונה מבצעת בטן סטטי ואילו על השניה לזחול מתחת לגופה. המטרה בתרגיל היא להחליף תפקידים וליצור דינמיות מתמשכת לאורך כל התרגיל.

 

סקוואטים בשילוב הרמות רגליים לחזה

מתאמנת אחת שוכבת על גבה תוך שהיא אוחזת ברגליה של חברתה ומבצעת הרמה של רגליה לכיוון החזה (תרגיל מעולה לחיזוק שרירי כופפי הירך והבטן), ואילו זו שעומדת מבצעת סקוואטים והודפת את רגליה של חברתה כלפי מטה.

 

עבודה על שרירי הליבה תוך תנועות ידיים

האחת מתנגדת בעזרת הידיים שלה, ואילו השנייה דוחפת את הידיים של הפרטנרית שלה לצדדים, למעלה ולמטה. עבודת שרירי הקור והבטן נכנסת לעבודה, כאשר ישנה התנגדות ומעין "התקפה" של שרירי הבטן בכל המישורים.

 

כפיפות בטן בשילוב ריצה במקום

האחת מבצעת כפיפות בטן קלאסיות בשכיבה על הגב כאשר הרגליים שלה מקופלת, ואילו השניה אוחזת בברכיים של חברתה ומבצעת מעין ריצה במקום.

 

החזקת רגליים באוויר בשילוב קפיצות מצד אל צד

האחת שוכבת על גבה בעודנה מחזיקה סטטי את רגליה (כאשר הידיים מונחות מתחת לגב בכדי למנוע קשת רחבה), ואילו השניה מקפצת לה בהנאתה מעל הרגליים של החברה שלה ממש בדומה לקפיצות על חבל.

ייעוץ טלפוני חינם

מתן מענה מהיר ומקצועי ביותר

אימון ניסיון בלי התחייבות

אימון הכרות במחיר של 150 שקל בלבד

דברו איתיוואטסאפ